Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Kevesebb- kevésbé erőteljes...

Kevesebb- kevésbé erőteljes magzatmozgás.. Normális? Mikor aggódjak?

Figyelt kérdés
21+3 hetes vagyok ma. A 18.hét óta érzem a magzatmozgásokat/rugásokat. Persze van mikor kevésbé van mikor erőteljesebben.. Így az elmúlt 2 hétben már kifejezetten erős mozgások rugások voltak… Majd az utóbbi 2 napba de leginkább ma kevésbé intenzíven érzem a mozgásokat rugásokat.. Most próbálok pihenni feküdni nyomkodom a hasam de nem nagyon akar mozogni. Igaz oránként kb párszor rug stb.. De nem olyan durván intenzíven mint az utóbbi 2 hétbe.. Olyan mintha a rugásai mozgásai tompultak volna…Első terhességem nagyon megvagyok ijedve.. :( lehet normális??

2021. okt. 11. 12:43
 1/5 anonim ***** válasza:

Nyugodj meg, normális!

Én is nagyon féltem és emlékszem felraktam ide 2 évvel ezelőtt ugyanezt a kérdést. Nem mindig mozoghat ugyanugy és ugyanannyit a baba, ő is a terhesség előrehaladtával “lustább” lesz.

Ha óránként mozog teljesen rendben van.

Kitartást és boldog baba várást :)

2021. okt. 11. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Én most 18 hetes vagyok, de az utóbbi pár napban nekem is kicsit lustább, egyébként a 14 héttől mocorog. Mondjuk a múlt héten el is kaptam valami jó kis vírusos fertőzés félét, lázam is volt. Lehet az időjárás miatt is vagy csak simán pihizik, alszik. Én azt figyeltem meg, hogy reggel és este 8 körül virgonckodik inkább, meg ha valami finomat vagy édeset eszek.
2021. okt. 11. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
teljesenn ormális
2021. okt. 11. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:

Ilyenkor még az is normális, ha 2 napig nem is érzed,mozog ő,de van még helye bőven. Majd a 24. Héttől kell érezned gyakrabban, de akkor is vannak lustább napok 🤭

30hkm

2021. okt. 14. 06:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:

Én úgy igazából 1 hete kezdtem el érezni, tegnap én is alig éreztem, kicsit meg is ijedtem. Lehet az idő miatt ők is aluszékonyabbak.

20+1 hkm

2021. okt. 14. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!