Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ez már terhesgondozásnak számít?

Ez már terhesgondozásnak számít?

Figyelt kérdés
Sziasztok, magánúton 7+1 hetesen voltam először az orvosnál, nem mondta hogy lenne szívhang de nem is kereste még szerintem, a mm-eket összeszorozva 24mm jött ki ami táblázat szerint pont jó méret egy ilyen korú petezsáknak. Mondta, hogy 3 hét múlva is menjek vissza, tehát akkor leszek 10 hetes de a Down-szűrést 11. héttől lehet csinálni. Az első UH-n 15000 fizettem és néztem, hogy a terhesgondozás 45000Ft és nem tudom, hogy ez a 10.heti vizsgálat már terhesgondozasnak fog számítani? Mert nem mindegy hogy hogy készülök. Köszönöm előre is a segítséget
2021. okt. 13. 08:18
1 2 3
 21/26 anonim ***** válasza:
100%

Kérdező most látom hogy egy másik kérdésben azt írtad szeptember 20 körül foganhatott ami alapján igazából még csak 5 hetes a terhesség.

Azt gondolom menj el egy másik orvoshoz kb 2 hét múlva, addigra ha minden rendben már szivhang is lesz. Ilyen kicsi petezsák méretekkel az 5 hét reális

2021. okt. 14. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/26 anonim ***** válasza:
Egyébként nem tudom miért mondhatta hogy 4.5 mm es petezsák megfelel egy 7 hetes terhességnek, azt sem értem miért szorozta össze a mért adatokat.... Lehet hogy 7 hetesen normális a 24mmes petezsák(azt nem tudom) de neked nem akkora hanem 4.5mm
2021. okt. 14. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/26 anonim ***** válasza:

Nem összeszorozta, hanem leírta, hogy mekkora. Pl. milyen széles, milyen hosszú. :)

Ha valóban később fogant, akkor valószínű nincs semmi baj, csak még korán mentél és nem volt mit látni. Erről viszont tájékoztatnia kellett volna. Majd ha minden rendben, akkor a későbbiekben korrigálják az időt, mert ha ennyivel későbbi fogantatás, akkor nem feleltethető meg egy 7 hetes terhességnek és később sem lesz az későbbi terhességeknek.

2021. okt. 14. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/26 anonim ***** válasza:
Utolsó a kérdésben ezt irta a kérdező : "a mm-eket összeszorozva 24mm jött ki ami táblázat szerint pont jó méret egy ilyen korú petezsáknak. "
2021. okt. 14. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/26 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy a kérdező szorozta össze és nézett valami táblázatot a neten.
2021. okt. 14. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/26 anonim ***** válasza:
A lelet alapján én egyértelműen nem szoroznám össze. Megjegyzem matek általános iskola, mm x mm, az mm2 eredményt fog adni, úgy meg aztán semmi értelme. :)
2021. okt. 14. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!