Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ha magánba járok terhesgondozá...

Ha magánba járok terhesgondozásra, az már fogadott dokinak számít?

Figyelt kérdés
Mindenki azt mondja, hogy szülésznőt lehet megfogadni, dokit nem. Szólnom kell neki külön? Vagy ha beindul a szülés, megyek kórházba hívjam fel a dokim? Vagy úgyis csak akkor lesz ott, ha épp ő az ügyeletes?
2013. febr. 8. 14:12
 1/10 anonim ***** válasza:
Kérdezd meg. Nem tudom mikorra vagy kiírva de nekem esélyes, hogy akkor szabin lesz az orvosom. Így legalább aki helyettesíteni fogja betud neki mutatni.
2013. febr. 8. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Nem.Ha konkrétan nem kéred fel,akkor nem.Azt nem értem,hogy melyik kórházban hívd fel?Az enyém is dolgozik több helyen,de általában a Szt.Istvánban vezet szüléseket,így evidens volt,hogy ott szülök.Nálatok nem lehet dokit fogadni?Mert ha így van,akkor felesleges felkérned a szülés levezetésére,ám ha szerencséd van ő lesz az ügyeletes,amikor szülsz.
2013. febr. 8. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Én magándokihoz mentem az első vizsgálatra, utána pedig mindig a kórházba hívott terhesgondozásra. Én nem kértem, hogy nála szüljek, mert szerintem evidens volt. De biztos, ami biztos szólj neki.
2013. febr. 8. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Nem. Csak ha szólsz neki időben, hogy őt szeretnéd orvosodnak. Ezt úgy a 16.-18.hét között szokták, felénk legalább is a 20.hét után már nem mindig vállalnak kismamát, persze csak extra magas honorárium fejében. Nem értem a logikát, de biztos meg van az okuk, amihez én nem értek.
2013. febr. 8. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Én nem szóltam neki külön nálunk egyértelmű volt hogy ő lesz ott mikor szülök és mivel csak az ő pecsétjei voltak a kis könyvembe mikor bementem szülni engem meg se kérdeztek automatikusan hivták jöjjön be (azelőtt nap volt ügyeletes így vissza hívták),még annyi hogy én csak hozzá jártam nőgyógyászati vizsgálatokra így ismert nemcsak kismamaként mentem hozzá .
2013. febr. 8. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Én 16 hetesen szóltam a dokinak, akihez kezdettől jártam a magánrendelésre, hogy szeretnék nála szülni. Azt mondta, magánnál ez evidens szokott lenni. De azért jobb tisztázni szerintem, nehogy aztán kellemetlen meglepetés legyen.
2013. febr. 8. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Hát ahogy látom mindenhol máshogy van.. márc. közepére vagyok kiírva. Úgy vagyok vele, mindegy kinél szülök, nincs összehasonlításom, illetve az ezernyi félelmem mellett eltörpül az orvos.. Azt mondják sima szülésnél az orvosnak nincs sok szerepe, feladata a pénzt meg legombolja..
2013. febr. 9. 10:26
 8/10 anonim ***** válasza:
Ha 'mindegy, kinél szülsz', inkább szülésznőt fogadj!
2013. febr. 9. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Miért egy idegen szülésznővel, akivel előtte esetleg 1-2x találkoztam se megyek többre... attól még nem ismerem, nem ad nagyobb biztonságot mint akit először látok.
2013. febr. 9. 17:05
 10/10 anonim ***** válasza:
Ha semmi nem jó,amit javasolunk-és nem bízol senkiben-kkor a kérdés feltevése is felesleges volt.3 gyerekes
2013. febr. 9. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!