Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Miért jár ilyen dolgokon az...

Miért jár ilyen dolgokon az eszem?

Figyelt kérdés

Babát várok ez volt minden vágyam, hogy legyen egy gyerekem :)

De ez az érzés valahogy megváltozott, amióta terhes lettem

1 és fél évig próbálkoztunk majdnem 2 év.

Rémálmok gyötrenek, eskü azt álmodom, hogy a férjem elhagy mielőtt szülnék :(


Rá nézek a férjemre, elmosolyodok, mert látom milyen szemekkel néz rám, de rögtön elkap a sírás.


Annyira szétszórt vagyok, bénának érzem magam.

Mostanában nagyon sokat eszek, de nem értem hogyan, mert hányingerem van.

Félek nem enni, mert 41 kg voltam utoljára ezelőtt fél éve.


Iszonyat kívánós vagyok, de amint megkapom már undorodok is a kívánt ételtől!


Ez annyira zavaros, nem is tudom mit tegyek.

Amikor megtudtam, hogy terhes vagyok épp veszekedtem a férjemmel, csúnyán!

Akkor csináltam egy tesztet, mert nem jött meg, és pozitív lett!


Ez egy depresszió szerűség lenne, vagy mi a bús?!

Csak a hátrálás ennyit látok, teljesen lekicsinyítve érzem magam.


Szeretjük egymást, de én szúrom el most is, csak bőgök ennyi..



2021. okt. 15. 11:17
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
100%
Nézd én elmentem pszichológushoz annyira hülye gondolataim voltak. Mondjuk nekem nagyon sokat segített, hogy tudjam élvezni a terhességet és a harmadik trimeszterre meg is nyugodtam. Hidd el nem vagy egyedül. Mindenki azt várja, hogy rózsaszín ködben lebegj, a valóság meg nem ez. Beszélj a férjeddel, mondd el neki az érzéseid. Kitartás!
2021. okt. 15. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 A kérdező kommentje:

Jajj ezer és millió köszönet nektek.

Nem tudtam, hogy normális e vagy nem, nem is kerestem utána, hogy tudjam mi ez.

Mindig megbántam a páromat, és ő megharagszik, de hamar megbékél a dologgal, mert tudja, hogy nem tesz jót nekem, ha idegeskedek :)


De tényleg, semmi miatt, egy rossz álom miatt felkelni, és elkezdeni sírni?!

2021. okt. 15. 16:29
 13/13 anonim ***** válasza:
100%
Hormonok!! Hallod mi 5 évet vártunk a babára és folyamatos kudarcok után végre sikerült. Én is kivagyok idegileg. Olyan gondolataim vannak, hogy ez nem is biztos, hogy kell nekünk? Pedig mit meg nem adtam volna egy gyerekért, most meg azt se tudom mit kezdjek a helyzettel. 7 éve vagyunk együtt és konkrétan soha nem veszekedtünk annyit, mint amióta terhes vagyok. Szerencsére azért próbálom kezelni a helyzetet. Ne hallgass a hülye negatív gondolatokra, hidd el, hogy minden rendben lesz. Ez ilyen sajna… ilyenkor teljesen meghülyülünk.
2021. okt. 24. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!