Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 8+3 hetes kismama vagyok....

8+3 hetes kismama vagyok. Keddi uh alapján a pici jól van, jó helyen van, semmi bevérzés. Aznap kezdődött a vérzés, azóra is tart, mit tehetek még?

Figyelt kérdés
Az orvosomat/nem választott/ 3* is hívtam,h először barnáztam, 2napja vérezgetek.Azt mondta,várni kell,és csak 10-én megyek újra uh-ra.Addig pihi /ülő munkám van,de amennyit tudok este fekszem/.Ha nagyon erős vérzés jelentkezne görcsökkel és darabokkal,akkor kórház.Csak ennyi, várjak?Ha esetleg elmenne a babám,a teszt mikor lesz negatív?Az esti teszt pozitív.
2009. febr. 28. 07:21
 1/7 anonim ***** válasza:

Szia!

Nekem duphastont írt fel, de egy hét múlva még mindig barnáztam,na akkor 2 hétig kórházban feküdtem-csak a mosdóba menet kelhettem fel.A duphastont a 20.hétig kellett szednem-szerencsére minden rendben lett.Szerintem kérdezz meg másik dokit is,vagy menj be a kórházba,mert ez vetélés jele is lehet-kétesélyes a dolog(nekem a dokim ezt mondta anno)

2009. febr. 28. 07:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Ezzel nem jó várni. Hát bolond az a doki? Ha baj van most még simán megelőzhető. Annyira utálom, amikor ilyenek. Nekik mindegy, hogy elmegy egy baba darab-darab, de nekünk nem. Legyen választott dokid, mert ez így ebben a mai anyagias világban nem megy máshogy, bármilyen gyomorforgató is. Ez az igazság, tisztelet annak a néhány kivételnek. Ne várj, verd ki a balhét a te babád, ne hagyd magad!
2009. febr. 28. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Én 5hetesen barnáztam,nagyon megijedtünk,mert az első babánál semmi gond nem volt.Rögtön bementünk a kórházba,5napig csak wc-re,tusolni mehettem ki.Úgyhogy szerintem ne várj,inkább nézzenek meg.De biztos nem lesz baj.Jó babavárást,és vigyázz magatokra!24hetes kismama.
2009. febr. 28. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Szia!

Menj másik dokihoz, én kaptam utrogestant, ami erősebb a duphastonnál és másnapra elmúlt, már 33 hetes vagyok :-)

2009. febr. 28. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Szia! Mindenkeppen menj be a korhazba, surgossegire, ugyeletre, hogy verzel, barnazol. Meg kell, hogy nezzenek. Olyan nincs, hogy nem!! Te is megnyugszol. Van olyan akinel tenleg nem okoz gondot a verzes (lehet pont most kene megjonnie a mensidnek, elpattant egy kis er a tul nagy verbose miatt stb..., ezek nem okoznak gondot a babanal) de van akinel sajnos a veteles jele. Nallam a masodik volt es nem mondhatom, hogy huuu de gorcsoltem es megis elment a baba. Irany az ugyelet es nezesd meg magad amilyen gyorsan csak tudod. Kivanom neked/nektek, hogy minden rendben legyen! A teszt meg sokaig pozitiv marad egy 8 hetes terhesseg utan, erre ne alapozz! Irany a korhaz! Es ahogyan mar a lanyok is irtak, duphaston, utrogestan csodakra kepes!!!
2009. febr. 28. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Szia! Menj be a kórházba mindenképpen, de tényleg. Nehogy még dolgozni is eljárj! Engem is ilyen lazán vettek, vizsgálat után barnáztam, aztán vérezgetni kezdtem és 4 nap alatt elment a babám. Engem még a kórházból is hazaküldtek, mondván, hogy csak méhszájseb, még én kérdeztem, hogy nem e kell esetleg nospa vagy valami, mert félek, hogy elmegy a babám, de semmit nem mondtak. Menj be mindenképp, mást nem tudok javasolni, megnéznek uh-on, megnézik rendben van e és szigorúan feküdnöd kell. Mikor már erőseben vérzetem, engem is bennfogtak, elkezdtek nospa meg pipolphen injekciókkal televágni, meg wc-re se nagyon engedtek felkelni, de akkor már felesleges volt ez a tortura. Bocs, ha megijesztettelek, de inkább ijedj meg és menj be a kórházba, ne vedd ezt lazán!!!! Kívánom, hogy minden rendben legyen!!!!
2009. febr. 28. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
09:40-es vagyok. Szedj magne B6-ot vagy sima magneziumot.
2009. febr. 28. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!