Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » A vőlegényemmel megszakításos...

A vőlegényemmel megszakításos és óvszeres védekezést használunk. A menszesz kezdetét követő 26. napon, azaz febr.28. -án barnás pecsételő vérzés kezdődött? Aznap és másnap is végeztem reggel 10es érzékenységű tesztet, negatívak lettek.

Figyelt kérdés
Majd az egész vérzésbe ment át, holnap kellene érkezni a havi menszesznek, de lényegesebben kevesebb vér jön, mint akkor, de betétre szükség van!.Illetve tegnap este egy maroknyi nyúlós szövetdarab kijött több vér kíséretében. Igaz, a tegnap délelőtti órákban átestem konkrétan biciklin, előre, a hasamat pedig jól bevertem a kormányba, végig lila-fekete zúzódásos lett. Testhő 37-37,5, nekem az átlag 36-36,5 fok. Szóval terhesség előfordulhat-e 2 negatív teszt mellett, ezekkel a jelenségekkel?

2017. márc. 2. 13:53
 1/5 anonim ***** válasza:
79%

Nem vagy terhes.


Ovszer mellett nem kell megszakitas.

2017. márc. 2. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
80%
fúúú...amíg ilyen kérdéseid vannak ne szaporodj
2017. márc. 2. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Menstruálsz. Mi a kérdés?
2017. márc. 2. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Üdv. ma, 1 napnyi menszesz után abbamaradt a vérzés. Csináltam pár tesztet(2db-ot)10-es és 25 ös érzékenységűt,mert már nem tudok mire gondolni, soha nem történt ilyen a ciklusok alatt,negatívak. Azért félek csak,mert gyenge a szívem, öröklött, nőgyógyász azt mondta,hogy még foggátlót sem szedhetek, és ha teherbe esnék azonnal el kell vetetnem, hogy életben maradjak,a szívem nem bírná a kihordással járó fokozott erőltetést. Védekezni meg hiába védekezik az ember lánya, amikor megmondta a doki hogy ,,olyan hogy 100% os védekezés nincs, csak ha beállok apácának''. Ha továbbra sem jön meg nyilván hétfőn nőgyógyászhoz megyek, szóval kedves második,nem fogok szaporodni,mivel abba belehalnék :) testhő továbbra 37,1; 37,3
2017. márc. 3. 07:28
 5/5 anonim ***** válasza:
De ahhoz nem gyenge a szíved, hogy elvezkedj meg szexel? Ilyet nem hallottam még xd
2020. aug. 20. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!