Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 5 kg hízás az sok? 13. Hétben...

5 kg hízás az sok? 13. Hétben vagyok.

Figyelt kérdés
Tegnap voltam orvosnál, 2 kg-mal vagyok több mint az előző vizsgálatnál, ami egy hónappal előtte volt. En úgy erzem ugyanúgy eszem mint azelőtt, édességet sem igazán, és a tükörben sem látok változást az alakomon, max a hasam puffadtabb és a melleim. Meglepődtem amikor az orvos mérte a súlyom, mert nem zabálok tonnaszám tényleg, és mozgok is. Nyilvan nem úgy mint a terhesség előtti intervall edzesek, de azért mozgok.

2021. okt. 19. 01:04
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
Nem is az hogy sok vagy nem, hanem nem indokolt. Az első trimeszterben nincs mitől hízni, ami a terhességet illeti, az csak a kajától lehet. A baba még nagyon pici.
2021. okt. 19. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 babyboom567 ***** válasza:

Én az egész terhesség alatt 7 kilót híztam, pedig alapjáraton hízékony vagyok.

70kg voltam mikor terhes lettem,77el mentem szülni,olyan 66 voltam közvetlen szülés után.

És nekem is mondták, hogy szoptatás alatt még jobban le fogok fogyni, mert az fogyaszt, na hát nem mindenkit.Én az első 3 hónapban 15 kilót híztam, meg a következő évben még 10et.

Szóval azt ne hidd el,hogy a szoptatás fogyaszt,mert nem mindenkit.

Kérj tanácsot a védőnőtől.

2021. okt. 19. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
56%

Én 16 kilót híztam eddig 36. hét.

nem zabalok, normalis adagokat eszem, probalok figyelni. ha hajlamod van ra tök mindegy mit csinalsz fognak jönni a plusz kilok. ha pedig nem és odafigyelsz az etkezesre akkor nem fog sok felmenni.


nekem is kb ennyi volt a 13. héten. majd durvan 30. hétig 10 kilo. a tobbi azota jott fel.


nem tudok ezzel mit kezdeni, mert tudom h nem az adagokkal van a problema. majd szules utan megporbalom leadni.

2021. okt. 19. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
59%
Nem vészes, de azért intő jel. Próbálj meg odafigyelni jobban arra, hogy mikor mit eszel, hidd el neked is könnyebb lesz a végén, ha nem hízol túl sokat. :) Nyilván az első trimeszter sajátosságai mellett ez nehéz. Az is lehet, hogy vizesedsz. Szóval kétségbeesni nem kell, de azért odafigyelni nem árt.
2021. okt. 19. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!