Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Magzatvíz szivárgást hogy...

Magzatvíz szivárgást hogy különböztettétek meg az erős hüvelyi folyástól?

Figyelt kérdés
Mióta kismama vagyok sokkal erősebb és hígabb a folyásom, de ilyen nagyobb mennyiség még nem volt.

2021. okt. 19. 12:46
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
attol függ,hányadik baba és hányadik hétben vagy. terheség alatt folyás nagyon normális. magzatviz szintelen
2021. okt. 19. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Én nem tudtam megkülönböztetni, 3-szor voltam orvosnál miatta. Egyszer sem szivárgott, csak vizes folyásom volt. Ez a csak vizes folyás olyan nagy mennyiség volt, hogy teljesen eláztatta a fehérneműm... Minden alkalommal kikérdeztek, megvizsgáltak. A szülés során végül burkot kellett repeszteni 😀
2021. okt. 19. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is ilyen teljesen híg, átlátszó, vízszerű, szagtalan a folyásom a 12. hét óta. Reggel, amikor felkelek elég bő mennyiségben jön. Mondtam az orvosnak, azt mondta, hogy hormonális.
2021. okt. 19. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Nekem az első terhességem alatt a második trimesztertől végig híg folyásom volt. Sokszor mintha pisiltem volna, de nem. Sok sok tisztasági betét, sok mosakodás és türelem kellett.... Hiába a sok canesten meg más kúp a dokitól, nem volt rá megoldás.

Második terhességemkor viszont nem volt ilyen. Viszont a szülés oldalsó repedéssel indult és az nekem egyértelmű volt, hogy az magzatvíz szivárgás. Ilyen átlátszó, selymes, de mégis nyúlós is volt, édes illatú is volt, teljesen más, mint amit bármikor tapasztaltam magamon.

Ha nem vagy biztos a dologban, vegyél pár magzatvíz jelző betétet és időnként ellenőrizd.

2021. okt. 19. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Ez a magzatvíz indikátor betét sajnos totál hiánycikk, én nagyon sok patikába bementem már, de mindenhol szettártàk a karjukat, hogy nagyon régóta nincs nekik.
2021. okt. 19. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Nekem utolsó hónapban egyfolytában volt folyásom, olyan sok hogy eü betét kellett hozzá. Orvos is nézte, szivárgás jelző betétet is használtam, mégse magzatvíz volt és nem fertőzés. Burkot is kellett repeszteni szülésnél. Szóval ez bár kellemetlen, de lehet normális.
2021. okt. 19. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat :)
2021. okt. 19. 18:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!