Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ilyen rendszertelen menstruáci...

Ilyen rendszertelen menstruáció mellett lehetséges a terhesség?

Figyelt kérdés
Rendszertelen menstruációm van nagyjából 30-42 nap között szokott megjönni. Nagyjából a 35. Nap környékén iszonyat hányingerem volt és a hasam puffadt, gondoltam a havim az, mert akkor szokott ilyen tünetem lenni. Aznap nem jött meg, másnap megint kis hányinger, hasam picit mintha fájt volna, úgy éreztem mindjárt megjön, de megint csak semmi. Még 2 napon keresztül volt ez a mindjárt megjön érzés, mai nap hányinger kínoz ismét. Még benne vagyok a 42 napban, de mivel ilyen tüneteim vannak inkább terhességre gondolok. Azért tűnik hihetetlennek a babavárás, mert elég hosszú ciklusaim szoktak lenni,és nem tudom kiszámolni a következő menstruáció dátumát, habár voltam hormon vérvételeken azok rendben voktak.
2021. okt. 20. 19:14
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Persze, lehet. Nővérem pl ennél sokkal gazabb ciklussal első alkalommal teherbe esett. Anyámnak se volt soha normális ciklusa mégis van 3 gyereke természetes úton és csak én a középső jöttem össze nehezen.
2021. okt. 20. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Akkor nálam is van esély a babára. Most este még érdemes tesztelni, vagy inkább reggel?
2021. okt. 20. 20:00
 3/8 anonim ***** válasza:
Ha már tüneteket okoz az a hcg től van 1-2 órás pisiszünettel már mutatja. Nekem volt hogy estére erősödött a csík a teszten
2021. okt. 20. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Kimutatja, csináld meg
2021. okt. 20. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Negatív lett a teszt. Csak nem tudom akkor mi lehet, hogy most is iszonyat hányingerem van.
2021. okt. 20. 20:38
 6/8 anonim ***** válasza:
Attól is lehet, hogy meg fog jönni. PMS tünet is lehet a hányinger és a puffadás. De az is benne van a pakliban, hogy a hányingernek semmi köze a ciklusodhoz vagy a terhességedhez, és később még tesztelhetsz pozitívat 🤷‍♀️
2021. okt. 20. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Nekem világ életemben 35-47, de volt, hogy 60 napos ciklusaim voltak és most várom a negyedik gyerekemet. Szóval igen, lehetséges a terhesség rendszertelen ciklussal is.
2021. okt. 20. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
hetes:Gratulálok a negydik babához. kérdező terhes lettél?
2021. nov. 2. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!