Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Szülés után hetekkel tényleg...

Szülés után hetekkel tényleg megszépülnek az asszonyok? Szebbek lesznek mint terhesség előtt?

Figyelt kérdés

2021. okt. 24. 21:24
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
62%

Van, aki igen, van, aki nem, erre semmi általános szabály nincs.

VIszont aki a terhesség alatt elhízik, az garantáltan nem szebb szülés után

2021. okt. 24. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
96%
Dehogy, ez ugyanolyan üres frázis, minthogy minden csecsemő gyönyörű és egy csoda, meg minden nő ragyog ha terhes és hasonlók
2021. okt. 24. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
94%

A szépség minden esetben egy szubjektív dolog.

Vannak férfiak, akik számára a feleségük kvázi megszépül a szemükben azután, hogy világra hozta a gyereküket, más férfiak pedig észre sem vesznek semmi változást, vagy egyenesen csak a negatívumokat látják a nőn.

A valóság az, hogy a szülés eléggé kimerítő és az utána következő első néhány hét és hónap még többet vesz ki a nőből, szóval sok esetben meglátszik a nőn a változás, de inkább negatív irányba. De ez persze csak átmeneti állapot, és természetesen nem minden nőt vág a földhöz a szülés.

2021. okt. 24. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
69%
Én minden szülés után egyre csúnyább lettem, pedig igazából el sem híztam. Most várom a negyediket, valószínű sírva fogok majd minden nap tükörbe nézni.
2021. okt. 24. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
87%
A fenéket 😬😂 Én terhesen egyszerűen ragyogtam, a bőröm, a hajam tökéletesnek láttam, boldog voltam, a pocakom sem volt nagy. Szülés után úgy lefogytam, hogy rossz volt rám nézni, hozzá jöttek a szemem alatti táskák az éjszakai fennléttől, szerintem vitaminhiány is kialakult, mert étvágyam is alig volt, így a bőröm száraz, a hajam fénytelen lett. Nem tartom magam csúnyának egyébként, de szerintem hatalmas a különbség a "két énem" közt. Azóta helyre jöttem, csak gondoltam leírom, hogy élő példaként cáfolom a kérdésed 😅
2021. okt. 25. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
En terhesen neztem ki szarul alig volt hajam annyi kihullott szules utan meg mintha nem is en lettem volna. Addig jol neztem ki amig sokat szoptattam utana megint egyre szarabbul. Pl szules utan olyan kemeny kormeim lettek mint soha most mar megint toredezik mint elotte. Meg a hajam is mas volt, volt benne elet nem csak logott. Ram total igaz ez a kijelentes.
2021. okt. 25. 02:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

Szerintem ez butaság.

Nyilván van akire igaz, de egyébként is a szépség szubjektív.


Én pl terhesen tiszta pattanás voltam, a hajam hullott.A fogaim romlottak, a körmöm gyalázat volt.

Attól h a baba kijött, még ezek a problémák nem szüntek meg egycsapásra.

Mikor abbahagytam a szoptatást, utána rendeződött szép lassan.

Nyilván aki még fel is szed 15-20-30 kilót az a plussz kilókkal is kűzd szülés után

2021. okt. 25. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Dettó, mint az 5-ös. Terhesen annyi hajam volt, mint soha, sehol egy pattanás, tornáztam, csinos voltam hassal is. Most meg nézem a börömet....több hónapnyi szoptatás után látom, hogy milyen vízhiányos és tónustalan (pedig iszom rengeteget, kívülről is hidratálom), a rendszeres éjszakai kelésektől reggel van, hogy bedagad a szemem... Amióta megjött, újra pattanásos vagyok. A hajam meg...kihullott a fele, most nő vissza legalább, de maradt egy ujjamnyi copfom, a babahajaim szanaszét állnak, bármit csinálok. Tornázni nincs kapacitásom, legalább a szoptatás miatt fogytam egy csomót.
2021. okt. 25. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Remélem így van, ahogy írod kérdező, mert most a vége felé elég kényelmetlenül érzem már magam. :D
2021. okt. 25. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Röviden a válasz... NEM
2021. okt. 26. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!