Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Meg fogom bánni hogy leborotvá...

Meg fogom bánni hogy leborotválom a hasamat? Szúrós lesz és fekete utána? Még sosem borotváltam, de terhesség alatt nagyon megnőtt a szőr rajta, szőke de én látom,és zavaró.

Figyelt kérdés

2021. okt. 25. 10:23
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
37%
Én biztos le nem borotválnám. Elhiszem hogy zavar, de szerintem rossz ötlet.
2021. okt. 25. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
65%
En leborotvaltam mert baromira zavart. Semmi hatranyom nem származott belőle. Attól még hogy pár alkalommal leborotvalod nem fog megerosodni!
2021. okt. 25. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
84%
Attól, hogy leborotválod, nem lesz több a szőrtüsző. Nem is értem honnan jött ez a tévhit. Ha zavar, szedd le.
2021. okt. 25. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
91%
Azért tűnik erősebbnek, és szúrós a borotvált szőr, mert le van vágva a vége, ami alapvetően elvékonyodik. Attól nem fog megerősödni, hogy leborotválod, és feketévé sem fog változni. Nem tudom mennyire szőrös, de lehet, hogy én inkább legyantáznám. De kinek mi.
2021. okt. 25. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
61%
Minden szőr eleje erősebb amikor nő ki, és ez nem azt jelenti hogy a szőrtelenítéstől erősödött meg.
2021. okt. 25. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Ha nagyon zavar,akkor pocidat borotváld amig jó
2021. okt. 25. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
61%

Gyantázd inkább. Vagy ha csak egy-két szőrszál, akkor szedd ki szemöldökcsipesszel.

Vagy én vagyok genetikai selejt, vagy ti vagytok nagyon szerencsések, de nekem igenis brutál szőröm lett az állandó borotválástól. Már fél évvel azután, hogy átálltam a gyantára csak pelyhes, puha szőrszálaim kezdtek növekedni és annak egy része is elkopott, a dupla szőrtüszők is megszűntek (sok helyen egy helyről két szőrszál nőtt ki). Nekem ez határozottan pozitívum amellett, hogy nem szúr mindenem már két nappal a borotválkozás után.

2021. okt. 25. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Tulajdonképpen szerencsés vagy, hiszen akkor neked a hajad is erősebb és dúsabb egy hajvágás után, és nem csak azért tűnik úgy, mert lenyesték az elvékonyodott részeket 😌
2021. okt. 25. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Dúsnak nem nevezném, de erősnek erős, az tény. :) Egyéb területeken jobban megáldott az isten szőrrel sajnos.
2021. okt. 25. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Egyébként ha a borotválástól nem is erősödik, a gyantázástól biztos, hogy gyengül a szőr, ha rendszeresen csináljak, mert nincs ideje megerősödni. Rengeteg vitamint szedek, amitől olyanok lettek a szőrtüszőim, mint valami jetinek. Senkinek nem kívánom az akkori első intimgyanta fájdalmát, komolyan. A vitaminokat tovabbra is szedem, de rendszeres gyantázás mellett lényegesen kevésbé kellemetlen a szituáció. Ha csak borotválgatom, akkor bőven van idejük alaposan teleszívni magukat vitaminokkal 😂
2021. okt. 25. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!