Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » A progeszteron pótlás milyen...

A progeszteron pótlás milyen tüneteket okozott?

Figyelt kérdés

Szét tudtatok választani hogy ez annak a mellékhatása vagy a terhességnek?

Iszonyúan rosszul vagyok már pár hete szedem de fogalmam sincs már mit okoz a tabletta és mit a terhesség.


2021. okt. 25. 10:24
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
Nálam álmosságot okozott.
2021. okt. 25. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
10. Ez érdekes. Én napi 600-at szedtem, és egyáltalán nem okozott álmosságot.
2021. okt. 25. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 A kérdező kommentje:
Én is nagyon álmos vagyok tőle iszonyú fejfájással, gyengeséggel szédüléssel hányingerrel.
2021. okt. 25. 12:21
 14/18 anonim ***** válasza:
Én úgy szedtem, hogy a reggelit hajnalban (és aludtam tovább) az estit meg 12 órával később késő délután. (Reggel 5 és du 17.) Akkor így kicsit jobb volt, mintha ébredés után vettem vna be.
2021. okt. 25. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
Esetleg próbáld ki így. Ez lemaradt.
2021. okt. 25. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:

Off mert nem szedtem :) csak itt olvastam már többektől, hogy hüvelybe is szokták, és akkor kevesebb lehet a mellékhatás. Nem tudom, ennek van-e értelme, de kérdezz rá a dokidtól.

Egyébként ugyanazt okozza logikusan, mint akinek magas a progeszteron szintje. Azaz szédülés, álmosság, hányinger, puffadás. Nekem elég magas, szóval menzesz előtt tabletta és terhesség nélkül is produkálom ezeket havonta két hétig.

2021. okt. 25. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
Okozhat szédülést, álmosságot, hányingert. Ezért használtam hüvelyben este lefekvéskor és reggel is felkelés előtt 1-2 órával.
2021. okt. 25. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:

Nekem azt mondta a doki, hogy a progeszteron felerősítheti a terhes tüneteket.

Nekem durva álmosság volt tőle, hányinger, székrekedés, puffadás, és az egyik fajtától szédülés is. Igaz lombiknál nagyobb dózist kaptam, így lehet azért volt ilyen sok mellékhatás, vagy egyébként is lettek volna ilyen tünetek. Ki tudja...

2021. okt. 25. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!