Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » El merjem hinni? Ismét kisbabá...

El merjem hinni? Ismét kisbabám lesz?

Figyelt kérdés

Áprilisban elvesztettem a kisbabámat a 9. héten.....amit azóta sem hevertem ki...

Múlt héten nem jött meg a menzeszem és azóta van 3 pozitív tesztem. Különösebb terhességi tünetem nincs, csak nagyon fázom egy hete és délutánonként hihetetlen álmos vagyok...

Újra várandós lennék? Nem merem elhinni.......Kérlek mondjátok el mit gondoltok...kétségek közt vagyok


2010. szept. 3. 09:01
 1/8 anonim ***** válasza:

Gratulálok !!!!!

azt hiszem hogy a 3 db +++ teszt kétséget sem hagy affelől hogy újabb kisbaba születik majd.

2010. szept. 3. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Szerintem is sikerült!! :-))

De menj orvoshoz, ő megerősíti.

2010. szept. 3. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Én is szeretnék gratulálni, és higgy benne, hogy ott van. Én már két kisbabát veszítettem el a 8. héten, és most itt alszik mellettem egy 4 és fél hós kislány. Gondolkodj pozitívan, sokat számít.
2010. szept. 3. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Hidd csak el! TERHES VAGY!:-))

Gratulálok! Boldog babavárást kívánok!

2010. szept. 3. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a gratulációkat és a jó szavakat..
2010. szept. 3. 09:47
 6/8 anonim ***** válasza:
Szia! Gratulálok! A teszt nem hazudik! Én is márciusban vesztettem el a kisbabámat, és júliusban tudtam meg, hogy ismét terhes vagyok. Hetekig rettegtem, naponta többször kérdeztem a férjemet, hogy "ugye nem fogok elvetélni?" de mostmár 12 hetes vagyok és eddig úgy tűnik minden rendben! Beszélgess hozzá sokat és ha megfogadsz egy tanácsot, nyugodtan mondd el a szüleidnek, vagy akinek szeretnéd, én a vetélés után úgy voltam, hogy na majd ha megszületett, akkor megtudják hogy terhes voltam, de ez nagyon rossz, hisz az ember olyan boldog hogy legszívesebben világgá kürtölné, szóval nyugodtan tedd azt! Ha mégis elmenne, semmivel sem könnyebb elviselni, ha nem tud róla senki.
2010. szept. 3. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

3 pozi teszt után kétségek?? Nem értem.....

Mindenesetre gratulálok, remélem az orvosnak azért majd hiszel!

2010. szept. 3. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
utolsó vagyok: nekem is ez a két tünet volt abszolút jellemző :)
2010. szept. 3. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!