Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ugye nem kéne 3.at vállalnom?

Ugye nem kéne 3.at vállalnom?

Figyelt kérdés

2 gyerekem van,mind2 természetes úton jött világra,a második igazi horror szülés volt,a hüvely falam megsüllyedt,szerencsére tünetmentes,nem gátol semmiben.Az aranyerem már problémásabb,azt lehet műteni kell majd. A szülést azóta se tudom lelkiekben feldolgozni.


Viszont vágyom 3.ra. Itt nincs magánkórház csak 150 kmre,Pesten bevállalni egy program császárt magán klinikán elég lutri,még a végén megszülök az autópályán. Hüvelyi úton szülni szerintem azt jelenti,hogy totál szétmennék alul.Vagy nem,olvastam ezt is azt is.Az orvosom szerint kár azt várni,hogy olyan legyen a nunim 2 gyerek után,mint 20 évesen,szerinte ez nem gátol semmiben. Egy valag pénz lenne még 1 szobát kialakítani,plusz most mindenre jut,es szép és jó minden,ovis lett a kicsi,jó munkahelyem van,szeretem és jól is keresek, picit könnyebb,és mégis,mégis,mégis állandóan egy 3.jár a fejemben.

Mit gondoltok? Nyudodtan jöhet hideg-meleg,hátha az észhez térít.


2021. okt. 29. 11:09
 1/10 anonim ***** válasza:
98%
Idegen emberekkel akarod megszavaztatni, hogy legyen-e gyerek vagy se? Beszéld meg a férjeddel és döntsétek el ketten.
2021. okt. 29. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
15%

Nem vagyok kötözködő kedvemben, talán a covid az oka. Ha vágysz rá, akkor csináld. Nincs annál rosszabb, mint évek múlva azon bánkódni, hogy valamit NEM tettél meg, pedig szeretted volna, és igazából komoly akadálya sem volt.

(47/F, utálom a gyerekeket)

2021. okt. 29. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
54%

Ha van megfelelő munkád,

Párod aki segit, és vágysz 3.ik babára miert ne?? Max kérvényezed a császárt, ha kockázata van a hüvelyi szülésnek.

Minden terhesség és szülés más 😊 én nem gondolkodnék rajta

Nekem az utolso borzalmas volt szoo szerint, mégis be vállaltam egy negyediket. Mostani párommal első gyerek és énis nagyon nagyon vágytam rá, főleg ő 🤗

2021. okt. 29. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
87%

Off: 3-as, ha utálod a gyerekeket, mit keresel a

Gyerekvállalás, nevelés kategóriában? Nem értem.

2021. okt. 29. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
71%
A férjed is vágyik rá?
2021. okt. 29. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Ő nagyon gyerekcentrikus és nagyon jó apa. Vágyik rá,de azt mondta rámbízza a döntést.
2021. okt. 29. 11:24
 7/10 anonim ***** válasza:
58%
Ha csak a hüvely miatt, intimtorna segítene esetleg?
2021. okt. 29. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Azt csinálom rendszeresen,de ugye ki tudja mi lenne,egy 3.szülésnél.
2021. okt. 29. 11:36
 9/10 anonim ***** válasza:
10%
#5 Nem baj.
2021. okt. 29. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
64%
Ha vágytok férjedel együtt a harmadikra,és megtehetitek anyagilag is,akkor semmi akadálya.sok sikert,sok szerencsét.bátran beválaljátok.lehet harmadik baba könyeb szülés lesz
2021. okt. 29. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!