Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » A harmadik is fiú. Férjem...

A harmadik is fiú. Férjem nehezen fogadja el. Mit csináljak?

Figyelt kérdés

Tegnap kiderült, hogy a harmadik poronty is fiú. Eddig van egy 10 és 7 éves fiunk.

Igazából csak azért lett harmadik gyerek, mert akartunk egy lányt is. Én már kezdem is elfogadni, hogy fiúcska, de a férjem nehezen. Totál ki van borulva, hogy neki nem lesz már soha lánya.


2021. okt. 29. 15:38
1 2 3 4
 21/33 anonim ***** válasza:
40%
És, hogy jön ide az, hogy te hármat akartál és mind a három fiú? Örülj neki. Ők meg lehet, hogy kettőt akartak. Egy fiút és egy lányt...de mivel nem valósult meg, ezért vállaltak egy harmadikat...hátha. Na bumm. Sokan vannak ám így ezzel nem csak ők.
2021. okt. 29. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/33 anonim ***** válasza:
66%
Én meg egész egyszerűen leírtam, hogy nem itt nem rólad van szó, hogy te hány gyereket akartál és, hogy neked mindegy volt, hogy azonos neműek lesznek-e. Jah és marhára nem izgat, hogy te debilnek gondolsz azért, mert nem ugyanazt fújom, mint a többség. És nem kell rögtön azzal jönni, hogy a kérdező vagyok másik nicknévvel, mert nem tetszik, hogy más véleményen vagyok.
2021. okt. 29. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/33 anonim ***** válasza:

39 évesen fiam született mindig úgy gondoltam, a késői is lány lesz, nekünk volt mind 2 nemű.

Majd terheslettem ismét kis lánnyal sajnos beteg baba volt, örüljetek hogy egészséges.

2021. okt. 29. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/33 anonim ***** válasza:

Ismerősömék is pont így voltak: két fiú után azért vállaltak harmadik gyereket, mert nagyon szerettek volna lányt is, persze tisztában voltak azzal, hogy az esély 50%. Amikor kiderült, hogy a harmadik is fiú, először csalódottak voltak, de aztán örültek neki, köszönik jól vannak azóta is.

Kérdező, a férjed is meg fog békélni, nyilván tisztában volt ő is az esélyekkel. Olyan hülyeséget meg ne is gondolj, hogy csalódott vagy, amiért nem tudsz _neki_ lányt szülni, ez aztán a legkevésbé sem múlik rajtad.

2021. okt. 29. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/33 anonim ***** válasza:
41%

hogy nem itt nem rólad van szó


ki mmondta, te agyament, hogy rólam van szó????

2021. okt. 29. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/33 anonim ***** válasza:
35%
Így igaz, itt nem rólad van szó. Nem kérdezte senki, hogy te hány gyereket akartál és, hogy milyen neműek lettek. Szerencsés vagy, hogy ti hármat akartatok és, hogy nem zavar, hogy mind a három egynemű...de itt rögtön fröcsögsz, mert valaki azért vállalt még egyet, mert lányt akart és csalódott. Ha 10-et vállal csak azért, hogy lány legyen, amikor eredetileg csak kettőt akart, akkor sincsen semmi közöd hozzá. Az ő dolga.
2021. okt. 29. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/33 A kérdező kommentje:

Jó, igen, rosszul fogalmaztam meg.

Akartunk egy lányt is=Hátha làny lesz

Magyarán: akartunk egy harmadikat mert volt esély a lányra és akartuk is, hogy az legyen.


Mint mondtam én már örülök a kisfiúnak is. Férjem kicsit dinka még.

2021. okt. 29. 18:31
 28/33 anonim ***** válasza:
27 en nem az eredetileg valaszolo vagyok de nem magarol beszelt hanem egy peldamondatot irt. Nem O akart 3 gyereket.
2021. okt. 29. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/33 anonim ***** válasza:
21, segítek, mert látom, kihívással küzdesz, ami a szövegértést illeti. A 20-nak nincs három gyereke (vagy lehet, hogy van, de nem magáról beszél). Azt akarja veled megértetni, hogy ahelyett, amit a kérdező ír, hogy azért kellett harmadik gyerek, mert akartak egy lányt, mennyivel szebb lett volna, ha azt írja, három gyereket szerettek volna, de a harmadik is fiú lett.
2021. okt. 29. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/33 anonim ***** válasza:
Nektek egy gyerek sem lett volna való
2021. okt. 30. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!