Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Most várom a harmadik babámat...

Most várom a harmadik babámat ö is császár lesz de félek mert az elözö babám meg halt. Szerintetek mit csináljak el kötesem magam? 39. hetes vagyok.

Figyelt kérdés
2013. jan. 14. 21:27
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
ha nem akarsz több gyereket.....
2013. jan. 14. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 A kérdező kommentje:
28 éves vagyok ezért nem tudom eldönteni!!!
2013. jan. 14. 21:38
 3/19 anonim válasza:

Szerintem mivel mèg elèggè fiatal vagy ne köttesd el magad,mert lehet,hogy később megbânod...

Borzalmas érzés lehet elveszìteni a babàdat... :-(

De én ùgy gondolom,hogy ezt jòl meg kell fontolnod!!

A férjed mit tanàcsol??

2013. jan. 14. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:

Sajnálom az előző babádat, de szerintem a kettőnek nincs köze egymáshoz.

Ha nem akarsz már többet babát akkor köttesd el magad, de ha csak azért akarod, mert most lesz a harmadik császárod azért ne köttesd el magad.

Orvosi odafigyeléssel akár 4-5 császár is kivitelezhető.

2013. jan. 14. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 A kérdező kommentje:
tudom hogy több is lehet aférjem tavaly oktoberben el hagyot szoval a kis lányomal várom a kisfiamat csak keten vagyunk még.
2013. jan. 14. 21:48
 6/19 anonim ***** válasza:
Elköttetésnek úgy tudom korhatára van, és szerintem 30 alatt tuti nem teszik meg.
2013. jan. 14. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:

Szerintem ne köttesd el magad.

Nagyon fiatal vagy még hozzá, pár év múlva találsz egy normális pasit, akivel simán vállalhattok közös babát.


Mi most tervezzük a 3. babát, és akkor elköttetem magam. Már 3 császárom volt, 2 gyermekünk van, 36 éves leszek idén. Több gyereket tuti nem vállalunk, több császárt tuti nem vállalok, és legalább a védekezés nyűgje is le lezs tudva.

2013. jan. 14. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 A kérdező kommentje:
6/6-os válaszolo nekem a második babámnál 3 szoris meg kérdezták hogy el kösenek
2013. jan. 14. 21:54
 9/19 anonim válasza:

21:44 -es vagyok


Akkor semmiképp se köttesd el magad...

Lehet,hogy talâlsz 1 férfit aki elfogad tèged a 2 gyerekkel együtt,sőt későbbiekben talân majd vele is szeretnétek közös babàt..

De persze ez mèg a jövő titka.

Mindenesetre én a helyedben semmiképp nem kötettném el magam... De ez csak is a Te döntèsed! :-)

2013. jan. 14. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
Szerintem ne köttesd el magad. Én 27 vok, 3 császárom volt, és a doki nem javasolta, a korom miatt, mert kitudja mi lesz 5-8-10 év múlva. Lehet vállalunk még egyet.. de ez még a jövő zenéje.
2013. jan. 14. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!