Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Inzulinrezisztenciával terhesség?

Inzulinrezisztenciával terhesség?

Figyelt kérdés
8. Héten voltam ultrahangon akkor volt szívpulzálás. Már nem valószínű hogy elmegy ugye? Első terhességem. 10. Hétig kell még szednem 500mg Metformint
2021. okt. 30. 11:11
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Egy terhesség során sosincs olyan hogy biztos nem megy el, lényeg hogy legyen rendben tartva az IR. En is halalra aggodtam magam, mivel ezen terhessegem előtt 6 héttel elveteltem, 12.Hét után lettem, kicsit nyugodtabb de a, mai, napig van hogy aggodok pl tegnap mikor borzalmas csípő fájdalomra keltem. 15+2 vagyok.
2021. okt. 30. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nekem is IR-m van, metformint szedtem a 13. hétig. Mióta nem szedem, azóta mérem inkább a vércukrom. Érdemes beszerezni mérőt, ha még nincs neked, mert nálam most 2 ételről is kiderült, hogy nem tudom enni terhesség alatt, pedig előtte bírtam :(
2021. okt. 30. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Amit irtál betegséggel,simán végig viheted egészséges,probléma mentes terheség,egészséges élő babád lehet
2021. okt. 30. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
En kezeletlenul sem veteltem el halistennek. Egeszseges babat szultem normal sullyal.
2021. okt. 30. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!