Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Meddig viselitek a fejfájást?

Meddig viselitek a fejfájást?

Figyelt kérdés
Eszméletlenül sokat fáj a fejem. Az első trimeszterben vagyok, most pl. két napja erősen lüktet. Reggel már nem bírtam tovább és bevettem egy fájdalomcsillapítót (paracetamol) miután végig szenvedtem az egész éjszakát. Most ott tartok, hogy megint be tudnék venni egyet, borzasztóan fáj. Meddig lenne normális tűrni?
2021. okt. 30. 19:21
1 2
 11/16 A kérdező kommentje:
Igen. Miért?
2021. okt. 31. 20:20
 12/16 anonim ***** válasza:
Nekem attól is javult, de ha már szeded, akkor mindegy.
2021. okt. 31. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
Hgoy vagy kérdező? Én ma megorulok a fejfajastol, front......
2021. nov. 1. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 A kérdező kommentje:

12# Reméltem, hogy azt mondod, annak is lehet egy ilyen mellékhatása, csak én nem hallottam még róla. :D


Köszönöm, csodák csodájára tegnap estére elmúlt a fejfájásom. Jól esett a meleg, így gondoltam nincs mit veszítenem, tegnap kétszer is gőzöltem kamilla teával, illetve vagy három bögre citromfű teát megittam. Nem tudom melyik segített, az is lehet, hogy egyik sem, de most lekopogom 24 órája fájdalommentes nyugalom van. :) A hangulatom is teljesen más egésznap! :)

Egyébként kb. két héttel ezelőtt nagyon megvoltam fázva. Érzésre már semmi bajom nem volt, de azt sem tartom kizártnak, hogy abból maradt hátra valami lerakódás homlok tájékon, ami nyomta a fejem és a gőz picit segített rajta.

2021. nov. 1. 19:31
 15/16 anonim ***** válasza:
13,vagyok, örülök hogy elmúlt akkor most én vagyok a soros jajj🙃
2021. nov. 1. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
(nospa citromos kávé elmulasztja pár órára de nem ihatok egész nap, kávét főleg már ilyekor) 😔
2021. nov. 1. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!