Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Tünetmentes terhesség?

Tünetmentes terhesség?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Igazából csak batoritast várok.. Egy éve volt egy missed ab-em, azóta semmi.. Sajnos vannak nőgyógyászati problémáim, amik nehezítik a teherbeesest. Aztán kiderült, a férjem részéről sincs minden rendben.


Ennek ellenére váratlanul spontán teherbeestem. Az esélytelenek nyugalmával teszteltem, aztán majd leugrott a 2 csík :) ma kezdem a 6.hetet, de semmi tunetem nincs. Talán 2 nap úgy tűnt, többet járok pisilni, de lehet csak az izgalom miatt. A melleim lehet egy leheletnyi érzékenyek, de ezt is csak időnként érzem, és siman a bebeszelem magamnak kategóriába is sorolhatnam. Talán 1 nap volt hogy fajdogalt a hasam, azóta semmi.


A dokim azt mondta, csak egy hónap múlva menjek.


Mivel progeszteront szedek, így valószínűleg ha gond lenne se biztos hogy megjonne (az előző terhessegemnel is üres petezsak kal a 11.hetig húztam a progeszteron miatt).


Szóval van egy egyertelmu 2 csíkos tesztem, és uy érzem, megorulok, míg kuderul, élő e a terhesség. Nagyon bízok benne, hogy még egyszer nem akarná Isten, hogy megeljem a veszteséget, feg hogy amúgy kezdtem beletorodni, hogy akkor most egy ideig nem lehet (kivizsgálások miatt).


Szóval csak batoritast várok. Ugye minden rendben lesz, nem baj, ha semmit sem érzek?

Ti hogy nyugtattatok meg magatokat vetélés után, míg nem kért szivhang?



2021. nov. 2. 06:14
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Semmi sem jelent, hogy van-e bármi tüneted. Három gyerekem van, egyiknél sem volt semmi, azon kívül, hogy nem jött meg. Egy kósza rosszullét sem. Amíg nem kezdtek el mocorogni addig semmit sem éreztem egyik terhességből sem (vannak ilyen mázlisták, mint én, akik nincsenek rosszul, nem fáj a mellük sem...). Igazából megnyugtatni nem tudlak, de drukkolok, hogy minden rendben legyen! (Vagy esetleg kérj időpontot valahova ahol hamarabb kapsz, hátha látni már a szívpulzálást és megnyugszol)
2021. nov. 2. 06:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Menj el magán uh-ra 7-8 hetesen, addigra már tuti kell látni valamit! Akkor megnyugszol az egy hónap múlva esedékes vizsgálatig (talán).
2021. nov. 2. 06:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
KB akkor megyek majd a saját dokimhoz, 8. héten. Csak azt nem tudom, addig hogy bírom ki.
2021. nov. 2. 06:58
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Kérdező attol, hogy semmi terhes tüneted nincs attol később lehetnek,ha később se lesznek az sem baj.ha nincs terhes tüneted,és álomterhességed van,attol baba él,egészséges
2021. nov. 2. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Én 18 hetes vagyok idáig semi tünetem nem volt a fáradékonyságon és az állandó pisilésen kivűl semi tünetem. és már most persze érzem a kicsi mozgását is. Mikor meg csináltam a tesztett bennem addig nem tudatosult hogy ténleg ide bent van amíg 8 hetesen nem mentem ultrahangra mert nem éreztem semi tünetett és minden rendben volt hálistennek. Úgyhogy ne aggódj ez nem jelenti azt hogy baja van a babának.
2021. nov. 2. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!