Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Volt iszonyatos derékfájdalmat...

Volt iszonyatos derékfájdalmatok a terhesség vége felé?

Figyelt kérdés
37+2 hetes vagyok.Szombaton kezdődött a derekamban egy izomlázszerű fájdalom, akkor még csak este.És most 2 napja nonstop fáj.El sem múlik.Még fekvő helyzetben, éjjel is fáj.Egyszerű mozdulatok( séta, ágyban fordulás, felállás fekvésből) is nehezemre esnek.A járásom is megváltozott.Ez normális?Jelez valamit?Nektek volt ilyen szülés előtt?És ha igen, kb. mennyi idővel előtte jelentkezett?
2010. szept. 3. 17:47
 1/4 anonim ***** válasza:

Utolsó hetekben jelentkezett nekem is, és nekem csak a torna segített rajta. Most 1 éves a kisfiam és még mindig fáj. Ha elhanyagolom a tornát, akkor néha felkelni is alig bírok az ágyból:(

Még gondoltam arra, hogy gyógymasszőrhöz fordulok, egy próbát megér.

2010. szept. 3. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Ne is mond mindenem fáj!Minden lépés büntetés!A derekam a gerincem...Elég!

39 hetes kismama

2010. szept. 3. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

én csak 24 hetes vagyok de a keresztcsontom úgy fáj hogy megőrülök...főleg estére...

mit lehet tenni ezzel?

éjszaka ha ki kell menni alig bírok kiegyenesedni..

2010. szept. 4. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Hát, nem tudom.Nekem csak egy pár napja fáj, de nagyon.Abban reménykedek, hogy szülés után elmúlik ez is.

Köszi a válaszokat!!

2010. szept. 4. 15:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!