Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Progeszteron pótlás abba...

Progeszteron pótlás abba hagyása után mikortól éltetek házas életet?

Figyelt kérdés
Egész első trimeszterbe szedtem. Most már nem szedem de nem tudom mikortól lehet biztonságosan.
2021. nov. 3. 10:59
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
62%
Arra gondoltál-e, hogy a dokidtól kérdezd ezt meg? Csak mert velünk ellentétben ő például azt is tudja, hogy milyen komplikációk miatt adott neked pótlást és miért tartotta indokoltnak a házasélet mellőzését...
2021. nov. 3. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Esetleg kérdezd meg az orvosod. Minden eset más.
2021. nov. 3. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Barna folyás biztonság kedvéért kaptam.
2021. nov. 3. 11:33
 4/12 A kérdező kommentje:
De engem konkrétan csak az érdekel akinek volt hasonló szóval aki nem tudja léccí ne írjon. Nagyon megköszönöm :) ez nem olyan téma amit szét kéne szedni szerintem.
2021. nov. 3. 11:35
 5/12 anonim ***** válasza:
69%
léccí...
2021. nov. 3. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Ma délután 17:12 perctől most jobb?
2021. nov. 3. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Nem ugyanaz a helyzet, de hasonló, talán segít. Mi hematóma miatti vérzés/barnázás miatt voltunk eltiltva az első trimeszterben. A 12 hetes UH-n ami pontosan 12+4 napon volt, mondta a doktornő, hogy már lehet. Tehát a 13. héten. De jobb megkérdezni az orvost.
2021. nov. 3. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Csak az a gond, hogy a kérdezőnek egyáltalán nem biztos, hogy haematomája volt...
2021. nov. 3. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Nem láttam semmit azóta folyamatosan járok dokihoz. Minden szépen fejlődik. A barnazas elmúlt. Csak aki elkezdi szedni a progeszteront nem lehet abba hagyni a 12. Hétig.
2021. nov. 3. 14:11
 10/12 anonim ***** válasza:
És ha most itt valaki, aki szedte, azt mondja neked, hogy most már élhetsz házaséletet, mert ő ebben a terhességi korban élhetett, akkor te azt egy kicsit sem fogadod bizonytalanul? Mindenki, minden test, minden terhesség más. A dokidat kéne erről megkérdezni, ha ennyire sürgős a dolog…
2021. nov. 3. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!