Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Elvetélhetek? 14 hetes terhes...

Elvetélhetek? 14 hetes terhes vagyok. A mai napon elkezdtem barnázni. A nőgyógyászom egy 2x1 cm hematómát látott a méhlepény mellett. Szigorú fekvés és progeszteron pótlás. Tapasztalatokra lennék kíváncsi. Nagyon féltem a kis babámat.

Figyelt kérdés
Félek, hogy el fog menni.

2021. jan. 29. 10:26
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
30%
Orvos, kórház, ne ide irkálj.
2021. jan. 29. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:

Orvosnál voltam. Ha rosszabb lesz akkor kell mennem kórházba. Hidd el, nem ide írok legelőször. Ahogy írtam tapasztalatok érdekelnek.

Köszönöm a kedves segítséged!!!

2021. jan. 29. 11:22
 3/13 anonim ***** válasza:
15%
Pff, jó tanács volt, hiába pontozol le.
2021. jan. 29. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
86%

Első válaszolónak nem megy az értő olvasás, az a baja, azért puffog.

14 hetesen már egy ekkora hematomától jó eséllyel nem lesz baj. De tényleg figyelj arra, hogy csak wc-re és tisztálkodni kelj fel. Szorítok nektek!

2021. jan. 29. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
0%

Kedves 4-es.

Nagyon köszönöm a figyelmességed az olvasási készségemmel kapcsolatban.

Tehát akkor 14 hetesen már nem lesz baja ezek szerint, csak ha azért kel fel , amit írsz.

De akkor minek kell ide írni ilyen kérdést?

Tapasztalatot várt?

Vagy minden rendben lesz vagy nem.

De mivel a 4es válaszoló szerint nem tudok olvasni, bízz benne, nem beszél félre...

2021. jan. 29. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
86%
Állj már le a vergődéssel! Nevetséges ez a hiszti.
2021. jan. 29. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
90%
Hát a hematóma okozhat vetélést, mivel "kimossa" a magzatot. Viszont 14 hetesen már jó eséllyel van akkora, hogy ne tudjon kárt okozni. Tényleg sok pihenés, csak akkor felkelni ha muszáj és szépen fel fog szívódni :)
2021. jan. 29. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszod! Remélem minden rendben lesz, figyelni fogok. Nincs más dolgom.


Nem megoldást vártam “kedves” első!!!! Tapasztalatokat. Tehát, aki járt már hasonló cipőben, hogy alakultak a dolgok. Hidd el eléggé megijedtem és nem segít a dolgon a kioktatásod. Szóval kérlek inkább ne reagálj egy kérdésre, ha azzal bántasz másokat.

2021. jan. 29. 13:42
 9/13 anonim ***** válasza:
85%

Én 13 hetesen véreztem be, de nagyon. Szó szerint ömlött. Azonnal bentfogtak a kórházban. Én is kaptam progeszteront, Rutascorbint. A 16. hétig voltam bent, addigra szűnt meg teljesen. Nekem a méhlepény vált le egy kis részen, ami ráadásul a méhszájamon is volt. Brutális vérzést csinált.

Mindenki azt hitte, el fogok vetélni- én is.

Hál' Istennek nem így lett. Ma már 2,5 éves a gyermekem.

Egy nővér azzal bíztatott, hogy minél nagyobb egy terhesség, annál kevésbé veszélyezteti a magzatot egy vérzés. Neki lett igaza. Én elég erősen azt érzem, hogy nálad sem lesz baj.

2021. jan. 29. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm! 🙏🏻 Nagyon örülök, hogy minden rendben ment Nálad!
2021. jan. 29. 14:53
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!