Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Az első terhességemnél kellett...

Az első terhességemnél kellett progeszteron pótlás, barnáztam. Most teszteltem pozit. Azonnal fussak dokihoz?

Figyelt kérdés
Van rá esély, hogy ha egyszer volt ilyen gond, megint lesz?
2020. okt. 29. 14:21
 1/7 anonim ***** válasza:
0%
Én mindenképp fölhívnám az orvost azonnal, és nem itt kérdezősködnék. Mondjuk ha viszonylag könnyen esel teherbe, akkor megkockáztathatod, hogy kísérletezel.
2020. okt. 29. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Én biztosan felhívnám.
2020. okt. 29. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Hívd fel az orvost, ő tudja miért adott pótlást anno.
2020. okt. 29. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Én megkérdezném a dokit. Persze, ha van olyan dokid, aki ismeri az első terhességedet, megbízol benne.

Én mikor még csak terveztük a tesót, rákérdeztem a dokinál, hívjam-e progeszteron miatt, ha teherbe esek, mert az elsőnél nekem is kellett. Azt mondta, hogy mivel korábbi vetélések miatt kellett a progi az előzőnél is, ő most is úgy gondolja, jobb lenne, ha szedném.

2020. okt. 29. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
És ha most nem jön össze, akkor lehet, hogy érdemes lenne előre felíratnod a progit az orvossal, hogy a következő pozi teszt után azonnal elkezdhesd szedni, akkor is, ha hétvége vagy ünnep van.
2020. okt. 29. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Nekem is az első terhesség vetéléssel ért véget.Barnáztam.

A dokim azt mondta, amint ismét pozitív lesz a teszt, azonnal hívjam, ír fel progit. Így is lett, már az 5.héttől használtam a progit és,nem is vlt semmi problèma. Hogy a progeszteron miatt vagy alapból rendben lett volna, nem tudom. De nem akartam ismét átélni a vetélést.

2020. okt. 29. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Első terhessegemnél 5+6 hetesen véreztem, kaptam utrót. Másodiknál 6+2 hetesen mentem orvoshoz, egyből kiírta elővigyázatosság céljából.

Most ismét babát várok, pozitív teszt után egy héttel kellett mennem, megállapította, hogy méhen belüli és ismét kaptam utrót.

2020. okt. 29. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!