Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Van összefüggés az első...

Van összefüggés az első érezhető megmozdulás és a születés napja között. Hallottam olyanról, hogy ha nekem pl x hónap 9-én mozdult meg először, akkor kb a kiírt hónap 9-ike körül születik meg a baba. Nálatok ez bejött, vagy ez is csak néphiedelem?

Figyelt kérdés
2008. dec. 12. 17:14
 1/6 anonim ***** válasza:

Érdekes elmélet, de azért nem gondolnám ilyen pontosnak, mert egyik hónap 30, a másik pedig 31 napos és nem mindenkinél vannak egyforma arányban a hónapok, de ez már túl elmélkedő volt tőlem.

15-re vagyok kiírva, a baba 18.-ai napon rugdosott, hát lehet, hogy megvárja, nem tudom.

2008. dec. 12. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Szerintem nincs osszefugges a ketto kozott, de azt mar en is olvastam, hogy ahany naposan mozdult meg eloszor erezhetoen, meg pont annyi napod van hatra.
2008. dec. 12. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Semmi köze hozzá ez csak babona.

Tapasztalat :)

2008. dec. 12. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Az ingyenes kiskonyvben volt olyan,amit a vedono adott, hogy elso megmozdulas utan 128 nappal fog jonni a baba vagy hogy, szerintem nem igaz.
2008. dec. 12. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
en hulyeseg:)
2008. dec. 12. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
jan 23-án mozdult meg, és jún. 12-én született. nekünk nem jött be (DE hozzáteszem jún. 25-re voltam kiírva. Várjá' akkor lehet benne vmi. Nálunk a hidegfront ütött be.
2008. dec. 12. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!