Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Nem tudtad, hogy vàrandós...

Nem tudtad, hogy vàrandós vagy ès az első hetekben kaptàl covid elleni oltàst. Ugye nem lett semmi baj?

Figyelt kérdés

2021. nov. 10. 14:44
 1/7 anonim ***** válasza:
69%

Nem lett, a 4. héten kaptam meg. A ciklusaim hosszúak, így nem is gyanakodtam, hogy terhes vagyok.

Egyébként a láz (immunválasz) miatt nem javasolják, hogy megkapd. Nekem nem volt lázam oltás után.

2021. nov. 10. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
25%
Erről még nincs információ sajnos.
2021. nov. 10. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
34%
Nem hiszem,hogy megnyugtatna a válaszom.Mindenki másképp reagál az oltásra.
2021. nov. 10. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
67%
Első trimeszterben nem ajánlott az oltás, elsősorban a láz miatt, de szerintem amíg nem is tudsz a terhességről, nem lehet gond. Egyébként meg, sajnos ha igen, akkor se nagyon tudsz mit csinálni, sem bebizonyítani, hogy ettől volt…
2021. nov. 10. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
72%
Nem lett, a 4. héten kaptam, semmilyen tünetem nem volt még a karom sem fájt, azóta kaptam még egyet azután sem volt tünetem, a Prena teszt és minden egyéb vizsgálat szerint is tökéletes baba, lassan megszületik.
2021. nov. 10. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
70%
Nálam úgy volt hogy megkaptam az oltást és rá 1 here estem kb teherbe.
2021. nov. 10. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
72%
Mikor megkaptam még nem tudtam, hogy terhes vagyok, kb 4-5 hetes. Azóta 35. hetes vagyok, az eredményeim mind jók, a babának semmi baja :)
2021. nov. 10. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!