Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 37 hetesen már nincs ultrahang...

37 hetesen már nincs ultrahang? Ma azt mondta a doki,de én aggódom,utoljára 33 hetesen volt. Többi lent

Figyelt kérdés

Azt mondta hogy mostmár nem lesz ultrahang. Első terhességemnél másik orvoshoz jártam,de ő a végén is minden héten ránézett,még 40+3 is.

Jövő héten mondjam neki hogy nézzen rá? Másik doki nem jöhet szóba.


2021. nov. 10. 17:15
1 2 3
 21/23 anonim ***** válasza:
70%
20 pontosan. De a sok (nagyon rossz értelemben vett) ősanya szerint ez felesleges. Ritka eset a te gyereked csak a 0.1%. Minek a vizsgálat? De igazából nem érdekel. Mindenki úgy viszi a vásárra a gyereke bőrét, ahogy akarja. De bicskanyitogató, hogy leszólják a felelősen gondolkodó szülőket, akik nem sajnálják azt a 20-30 ezret egy újabb uh-ra.
2021. nov. 11. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 anonim ***** válasza:
69%
21: azt nem fogják fel, hogy ha pont az ő gyerekük a 0,1%, akkor marhára nem fogja őket vigasztalni, hogy erre amúgy kevés esély volt. Jellemzően annak ilyen a hozzáállása, akinek első gondolatra összejött a gyerek, aztán legfeljebb egy kis hányingert leszámítva észre se vette, hogy terhes, majd gond nélkül, pikkpakk megszült. És magas lóról ugatják le azt, aki jobban parázik, akár azért, mert volt már rossz előzmény, vagy látott hasonlót a környezetében.
2021. nov. 11. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 anonim ***** válasza:
22 hát igen. Meg ugye ilyen esetben ha én járok pórul, akkor bele tudok nézni a tükörbe, hogy én ami tőlem telt azt megtettem. Ha valaki nem ment el az utolsó időkben vizsgálatra, ne mondja senki, hogy nem fogja élete végéig gyötörni, hogy vajon ha elmentem volna…?
2021. nov. 12. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!