Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Elmesélnétek a teherbeesésetek...

Elmesélnétek a teherbeesésetek történetét?

Figyelt kérdés
Akár rögös út vezetett hozzá, akár szuperkönnyű. Szeretném elolvasni a történeteiteket. Mi hozta meg az áttörést? Hogy éreztétek magatokat, mikor megtudtátok stb.
2021. nov. 13. 17:11
1 2 3
 11/26 anonim ***** válasza:
9%
7: légy szíves
2021. nov. 13. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/26 anonim ***** válasza:
80%
Engem a gólya hozott.
2021. nov. 13. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/26 anonim ***** válasza:
98%
9. hónapja próbálkoztunk már, a 7. sikertelen hónapban mentem hormonokat vizsgáltatni, a férjem is kért időpontot andrológiára, hogy haladjunk a folyamattal. Szabadságot vettünk ki, egy hétig túráztunk, wellnesseltünk, ittuk vég nélkül a gin-tonicot, és hopp, a következő hónapban már nem jött meg. A férjem lemondta az időpontját, én meg végtelenül boldog voltam :D És vagyok is azóta is, 15 hónapos a kisasszonyka :) Én csak gin-tonic babának hívom, azon a túrázós héten minden este erősen alkoholos befolyásoltság alatt estünk egymásnak :D
2021. nov. 13. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/26 anonim ***** válasza:
91%

Esküvő után úgy döntöttünk, jöhet a baba. Abbahagytam a gyógyszert, majd a 6. Hónapban pozitív lett a teszt. Volt egy megérzésem, hogy valami nem stimmel, sajnos be is igazolódott, a 6. Héten spontán vetéléssel fejeződött be az a terhesség.

Ezúton vártunk pár hónapot, össze akartam szedni magam lelkileg. Miután újra belevágtunk, ugyancsak a 6. Hónapban sikerült, szerencsére ezzel a terhességgel már minden rendben ment, teljesen panaszmentes voltam és most itt szuszog rajtam a 3 hetes kisfiam.

2021. nov. 13. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/26 anonim ***** válasza:
0%
Lesznek kérdező,sok szép történet.sok kérdés,sok válasz
2021. nov. 13. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/26 anonim ***** válasza:
66%
Hátulról
2021. nov. 13. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/26 anonim ***** válasza:
13%
Mindenki mentse le a gyerekének a válaszát, s kamaszkorban mutassa majd meg:DD Biztos értékelni fogják. A gin-tonicos egyből tudni fogja milyen alkohol csúszik neki, keresnie se kell majd....
2021. nov. 13. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/26 anonim ***** válasza:
92%
Nem egy nagy sztori :) Eldöntöttük, hogy jöhet a baba. A megszakításos együttlétekből megszakítás nélküli lett. Első hónapban terhesség, nagyon boldogok voltunk, csodás érzés volt. 5 hetesen spontán vetélés 😥 Sírtunk meg ilyenek, aztán újra nekifutottunk, és pár héttel később megint pozitív lett a teszt. Akkor már nem járt úgy át a boldogság, aggódtam, hogy nehogy megint vetélés legyen. Ez a baba hamarosan megszületik 😊
2021. nov. 13. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/26 anonim ***** válasza:
91%

Amikor eldontottuk, epp szakmavaltas elott voltam, meg akartam varni, meg befejezodik a kepzes, el tudok helyezkedni, es 1 evet eltolteni egy cegnel, hogy kegyen hova visszamenni. Szerencsere viszonylag hamar kaptam munkat, es kozel 1,5 evvel kesobb elesben is belevagtunk. Volt idom addig lelekben keszulni, a hormonjaimat megnezetni, igy idoben kiderult a pajzsmirigy-alulmukodes. A hormonszakerto, akihez jartunk, nem javasolta a repulest, ha osszejon a baba. Ket nappal egy csaladi tengerparti nyaralas elott, az elso probalkozos honapban pozitiv lett a teszt, igy a nyaralasra nem mentem el, viszont nagyon-nagyon orultem. Mar koran tesztelni kezdtem az utazas miatt, es 12 nappal a korulbeluli ovu utan lett halvany, de lathato pozitiv a teszt. Bementem a furdoszobabol, es mondtam ferjemnek, hogy ugy tunik, kisbabank lesz. Mar 5 eves.


A kicsire 2 evet vartunk. A szoptatast elotte fejeztem be, hiaba meseltek sokan az ellenkezojerol, nekem csak utana jott ossze, akkor viszont az elso teljesen szopimentes ciklusban. A ket ev alatt tobbszor hasznaltam ovulacios tesztet, mert nagyon nem akarodzott orvoshoz fordulnunk, akkor lattam eloszor pozitivat, 10 nap mulva pedig ott derengett a masodik csik nagyon halvanyan az olcso netes hcg teszten. Nagyon-nagyon boldogok voltunk, tobbszor tartottam ott, hogy hagyjuk inkabb a francba, annyira rossz volt honaprol honapra csalodni. El se tudom kepzelni, mit el at az, akinek ennel tobbet kell varnia. Tobben jelentettek be az ujabb babakat, olyanok, akikkel az elsot vagy majdnem egyszerre szultuk, vagy a nagyobbik gyerekuk fiatalabb is volt a mienknel. Aztan megerkezett hozzank is a kisebbik. Imadom mindkettojuket.

2021. nov. 13. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/26 anonim ***** válasza:
64%

7 év után szakítottam a párommal, kb 2 hét múlva a 3. "randinkon" lefeküdtem azzal, akivel nézegettük egymást a munkahelyünkön pár hónapja, szenvedett az óvszerrel és eldobtam a fenébe... Aztán mentem esemény utániért, amiről a 2 csík után kiderült, hogy kidobott pénz volt...

Eléggé kivoltam...

2021. nov. 13. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!