Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mondták biztosra a 13. Genetik...

Mondták biztosra a 13. Genetikai uhn hogy lány lesz és lány is lett?

Figyelt kérdés
A kérdést kicsit furán fogalmaztam elnézést kérek. Járt már valaki úgy hogy kislányt mondtak biztosra és kislány is lett? Nekem majdnem 100%rá mondta a vizsgáló. De mindenki azt mondja ez semmit sem jelent. Neki is mondták és fiú lett végül.
2021. nov. 18. 07:09
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem egy későbbi uh-n már sokkal biztosabbra meg tudják mondani, egy 4dn-n pláne. Addig max olyan dolgokat tudsz vásárolni, ami uniszex. Nekem 12 hetesen fiút mondott az orvos biztosra, az is lett. De a lányomat csak 26 hetesen tudtam meg (4d).
2021. nov. 18. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 A kérdező kommentje:

Az enyém nagyon jól feküdt azt mondta a genetikain . 13 +3 napos volt akkor. Annyit mondott ő itt egy kislány. Majdnem 100%. Így mondta.

Dolgokat majd csak szülés előtt 2 hónappal fogunk vásárolni. De ismerek olyat akinek a 7. Hónapba mondták hohy hoppá ez egy kisfiú. Holott végig azt mondták hogy lány :D

2021. nov. 18. 08:18
 13/22 A kérdező kommentje:
Engem őszintén szólva azért érdekel mert szoktam hozza már úgy beszelni hogy kislányom. De valamiért mindig ez az érzés jön hogy lány. És szeretném bűntudat nélkül megszólítani. Mert mindig bennem van hogy lehet fiú én meg itt kislanyozom. :D
2021. nov. 18. 08:19
 14/22 anonim ***** válasza:
Én pedig olyat ismerek, akire biztosan mondták, hogy lány, és a szülés után gratuláltak neki, hogy megszületett a fia :)
2021. nov. 18. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:

90%-ra lànyt mondtak a 12. Hèten, utàna is folyamatosan. Ès làny lett :)

Baràtnőmnek a 19. Hètig tuti kisfiùt mondtak, làny legtt.

2021. nov. 18. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:

A kisfiút már sokkal korábban megmondják tutira, ahogy itt írták is többen, a "kislányból még lehet kisfiú", de fordítva nem. :) Elég egyformán indulnak.

Nekem nem mondott százalékot a szonográfus, azt mondta nem lát biztosat, most talán kislányt tippelne. Én a kezdetektől kislánynak éreztem, iszonyat életidegen volt, amikor a férjem fiúként emlegette és már a prena is igazolta, hogy kislány lesz. :) Amikor megláttam az eredményt felsikítottam örömömben. Nem azért, mert egy kisfiúnak nem örültem volna, csak hihetetlenül durva mennyire képes ráérezni az ember, hogy milyen nemű csöppség növekszik benne.

2021. nov. 18. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:
Nekem is megmondta hogy ő itt egy kislány. Fiú lett😂
2021. nov. 18. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:
8#nak igaza van. fiubol nem lesz lány,de kislánybol még lehet fiu. 12-13. ultrahang nem mindig találja el baba nemét. prena teszt és 18-20. hét közötti uh már biztosabb
2021. nov. 18. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:
A dokim 10.héten fiút mondott 80%ra, 12 hetesen már mondani sem kellett mert láttam.
2021. nov. 18. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:

Kolléganőmnek azt mondták, biztos kislány. Aztán egy hónap múlva már fiú volt (az is maradt 😄)

De biztos lesz olyan is, akinek lányt mondtak és lány is lett, 50-50 🤷🏼‍♀️

2021. nov. 18. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!