Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Volt olyan érzésetek hogy már...

Volt olyan érzésetek hogy már szégyellitek hívni az orvost? (első terhesség alatt főleg)

Figyelt kérdés

Viszonylag sokat hívom az orvosomat, ha bármilyen panaszt észlelek magamon, mivel első terhesség nem igazán tudom melyiknél kell orvoshoz rohanni így biztos ami biztos alapon rá kérdezek.

De néha már szégyellem hívni, Nektek volt ilyen? Esetleg aki túl aggódta? Hogyan küzdöttétek le?



2021. nov. 25. 10:41
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
75%

Az én orvosom azt mondta, hogy mivel első gyerek, nyugodtan hívjam bármikor, ne érezzem magam kellemetlenül.

Utólag visszagondolva, kb. az esetek felénél feleslegesen hívtam. Mindig kedves és segítőkész volt.


Te se érezd magad kellemetlenül. Első gyerek, és megbízol az orvosodban. Szerintem megérti.

2021. nov. 25. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
78%
Volt. De tudod,inkább 5x feleslegesen,mint egyszer ne keresd ha komoly a baj. :)
2021. nov. 25. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
85%

Nekem nem volt. Egyszer hívtam fel az ügyeletet, hogy lázasan milyen gyógyszert vehetek be.

Kis parazasoknal rakerestem a neten, és megnyugodtam.

2021. nov. 25. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
90%
Én nem telefonálgattam és azt is láttam rajta, hogy zavarja, volt olyan uh-m, amikor 5x csörgött bele a telefonja az amúgy is 5 perces műveletbe… nyilvàn ha indokolt, akkor hívd nyugodtan, de csipp-csupp dolgokkal jobb, ha nem zaklatod.
2021. nov. 25. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
69%
Nem tudom mit lehet ilyenkor tole kerdezni. 4 gyerekem van, sajat fogadott orvosom volt mindig de nem hivtam. Ha eros gorcs, ami nem mulik, barnazas, verzes lep fel ugyelet. Ha nem mozog vagy nem talalod a szivhangot ami eddig megvolt szinten ugyelet. Egyeb esetben mit lehet kerdezni?
2021. nov. 25. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
77%
Sose hívnám, inkább ügyelet.
2021. nov. 25. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
38%
Egyszer hivtam fel eddig hogy szóljak neki hogy terhessegi magas vernyomasom lett és tudja. Minek hivogassam🤷‍♀️
2021. nov. 25. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
82%
Szerintem is felesleges hívogatni. Ha tényleg gond van, akkor úgyis az ügyeletre kell szaladni, nem távdiagnózist várni a dokitól telefonon.
2021. nov. 25. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
83%
Hülyeséggel a védőnőt kell zaklatni. Kb arra jó hogy a paràzós kérdésekben megnyugtasson.
2021. nov. 25. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
82%
9es, az enyém még arra se :D
2021. nov. 25. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!