Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Volt olyan érzésetek hogy már...

Volt olyan érzésetek hogy már szégyellitek hívni az orvost? (első terhesség alatt főleg)

Figyelt kérdés

Viszonylag sokat hívom az orvosomat, ha bármilyen panaszt észlelek magamon, mivel első terhesség nem igazán tudom melyiknél kell orvoshoz rohanni így biztos ami biztos alapon rá kérdezek.

De néha már szégyellem hívni, Nektek volt ilyen? Esetleg aki túl aggódta? Hogyan küzdöttétek le?



2021. nov. 25. 10:41
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
64%
Nem vagyunk egyformák. Én speciel vetélés után voltam,így persze,hogy a kelleténél jobban aggódtam. Továbbra is azt mondom,inkább kérdezek feleslegesen,minthogy egyszer ne és baj legyen.
2021. nov. 25. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
67%
Szerintem átlagos tünetekkel felesleges hívogatni. Ha baj van, akkor pedig ügyelet. Este nem várom el tőle, hogy felkapkodja a telefont, napközben meg zömében rendel, mással foglalkozik.
2021. nov. 25. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
51%
Tehát aki a panaszával dr.google-t kérdezi hasznosabb,mint aki szakorvost. Aham. Mindent értek..
2021. nov. 25. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
73%
De írjatok már légyszi példát, milyen panasszal hívtátok fel a dokit.
2021. nov. 25. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
84%
14 ez engem is érdekelne. Mellesleg én is veteles után vagyok mégsem hivogatom semmivel, ahogy előzőleg írták úgyis beteggel van.
2021. nov. 25. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
86%
14. Nem fognak mert kiderül hogy pi.csaság amire nemhogy “dr.Google” hanem minden józan paraszti ésszel rendelkező is tudja a választ.
2021. nov. 25. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
84%

Csóri orvos....

Tudod, hogy neki is van munkaideje?

2021. nov. 25. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
100%

#13, de milyen panasszal hívod? Komolyan érdekel.


Ha vérzés, görcs, mozgás nem érzése, magas vérnyomás, stb. van, akkor ügyelet.


Táplálkozás józan ésszel felfogható, koffeint visszafogom, nyers húst, tojást nem eszem, tejtermék legyen pasztőrözött, sok friss zöldség-gyümi a legjobb.


Gyógyszert nem szedek be semmit, kivéve ha szakorvos írja fel és kiemeli, hogy szedhetem terhesen.


Más kérdés mi lehet?

2021. nov. 25. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!