Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Hány héttől szedtetek magnéziu...

Hány héttől szedtetek magnézium-citrátot,illetve terhes vitaminból melyik a legjobb?

Figyelt kérdés
5 hetes vagyok,vannak mensi szerű görcseim :)

2021. nov. 30. 15:55
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Én amint megtudtam hogy terhes vagyok, vettem vitamint és szedni kezdtem. Elevitet szedek most is és az első terhességemnél is ezt szedtem :)


Magnéziumot később, amikor indokolt volt. De már most azt sem szedek :)

26hkm

2021. nov. 30. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
A görcsök normálisak, de nem mindenkinél fordulnak elő. Vitamint nekem a szülésznő azt mondta, hogy már babatervezés előtt és alatt is szedni kell már, a folsav/folát miatt, mivel óriási szerepe van a baba fejlődésében. Mindegy melyiket, de szerezz be minél előbb, nagyon fontos.
2021. nov. 30. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Folsavat,magnéziumot és Omega 3-mat eddig is szedtem :)
2021. dec. 1. 11:16
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Nekem a 14. hétig volt menzesz jellegű hasfájásom, cserébe nem volt hányingerem. Magnéziumot izomgörcs, hasfeszülés esetén érdemes, meg mert együttműködik a D-vitaminnal. Én alapból magnéziumhiányos vagyok, ezért végig toltam magnézium pezsgőtablettát, nem is volt semmilyen görcsöm, keményedésem. A GAL Babaváró a legjobb terhesvitamin, de minimalistáknak a dm-es is megfelelhet. Csak nem árt hozzászedni D és K-vitamint.
2021. dec. 11. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!