Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 4 dimenziós uh előtt kávé,...

4 dimenziós uh előtt kávé, cola, vagy csoki?

Figyelt kérdés

Szerdán megyünk a férjemmel 4 dimenziósra. Nem tudom ilyenkor van értelme kicsit " bepörgetni" a picit, hogy mozogjon, és megmutassa hogy fiú e vagy lány, vagy ezektől nem lesz nagyobb esély erre?:)

mert eddig fiút is lányt is látott a doki korábban sima uh-n, egyszer pedig takargatta:)

28 hetes kismama


2010. szept. 6. 09:54
 1/9 anonim ***** válasza:
tök mindegy, ha nem a
2010. szept. 6. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
én nem vagyok a koffein fogyasztás híve, bár bevallom, ha erős migrén gyötör, akkor gyógyszer helyett próbálkozom kávéval. talán az étcsokit próbálnám, ezek közül talán ez árt legkevésbé. (bár tudom, abban is van némi koffein) de szerintem már attól föl fog ébredni, hogy ettél előtte.
2010. szept. 6. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

akar pörögni azerintem úgysem fog, ha meg szerencséd van ezek nélkül is sikeres lehet.

Mondjuk én azért rágcsáltam egy kis csokit.

2010. szept. 6. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
szia nekem ezek nem hatottak sosem. ami jol bevált az az alma és a barack - ezekre mindig teker a picur nekem :)
2010. szept. 6. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 Tóth Bernadett2 ***** válasza:
Szia! Én kipróbáltam a csokit egy kis kólával. Hát.. nem nagyon akart mozgolódni. Az hatott rá mikor a szívhangot kezdte el nézni a doki. Attól mindig menekül... :)
2010. szept. 6. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Szia!


Mi kétszer voltunk 4D-n, és soha se a K.V, se a cola, és se a csoki nem vált be! Egyiktől sem kezdett el mozgolódni, hiába ettem meg egy táblával...!


28 hetesen már tuti meg fogja mutatni magát. Nálunk inkább az arcocskájával volt a "probléma". Az egyik az hogy belebujt teljesen a hasfalamba, és hiába "lökdöstük" nem ment arrébb. A másik pofi részét meg a kezével takarta...:). De hála mikor simiztem a kis hátát, ugy reagált hogy a kezét elvette...!


Ugyhogy általában azzal nincs gond ilyen korba már hogy nem tudják a nemét megnézni, főleg 4Dn. Abba bizz, hogy a kis pofiját mutassa meg:)!


Jó mozizást nektek! Üdv 34 hetes pocis

2010. szept. 6. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
köszi mindenkinek:)
2010. szept. 6. 18:19
 8/9 anonim ***** válasza:
Én a kávé kivételével mindennel probálkoztam de végig aludt a kis drága és csak pár kép készült rola :(
2010. szept. 7. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Hála nekem nem kell se csokit ennem,se kólát innom. Én 20. héttől érzem a babámat és azóta le sem áll úgy mocorog. Most 29. hetes vagyok.
2010. szept. 8. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!