Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mit csinálnál a helyemben?...

Mit csinálnál a helyemben? A többi lent

Figyelt kérdés

Sziasztok

Jelenleg 2014óta dolgozók megszakítás nélkül jelenleg határozatlan munka szerződésem van .. kaptam egy jobb lehetőségeket egy másik helyen de az csak határozott idejű évente hosszabbítják a szerződést. Na és itt jön a bibi nagyon elmennek ahol most vagyok de szeretnénk babát kb bármikor mikor összejönne.. és félek attól hogy elesek a csed és a gyed -től ha közben elmegyek a jelenlegi munkahelyemről ahol egyáltalán nem támogatja ezt a részt a munkáltató. Mindenért szinte könyörögni kell nem csak nekem.. nyilván nem szóltam hogy babát szeretnénk, mert gondolom azonnal elküldene .. akkor is ha csak pl fél év múlva sikerül a baba? köszönöm hogy elolvastad



2021. dec. 9. 09:19
 1/6 A kérdező kommentje:
Nem engedte kiírni a véleményetekre lennék kíváncsi hogy ti mit tennétek a helyemben ?
2021. dec. 9. 09:21
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Én maradnék a jelenlegi munkahelyen. Minden szempontból ideális, régóta ott vagy, határozatlan idejű szerződés.

Nekem ilyen évente megújított határozott idejű szerződésem volt 4évig. Amikor terhes lettem, mondtam a főnöknek és találd ki ki lett munkanélküli év végén? Nyílván akkor már nem hosszabbították meg és még a csed is rosszul jött ki mert a szerződés vége és a szülés között több idő telt el mint 42 nap és mehettem álláskeresésire és abból számolták a csedet ami természetesen sokkal kevesebb, a gyedről nem is beszélve amit már inkább a férjem vett fel mert nekem alig lett volna valami. Most meg fizethetem magamnak a tbt, és csak reménykedhetek hogy ha oda kerül a sok visszavesznek vagy kereshetek más helyet.

2021. dec. 9. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Kérdező elégé nagyon nehéz a helyzeted, mert sok munkahely nem veszi vissza a gyes lejárta után a nőket. Nagyon sok munkahelyen, nem örülnek a terhességnek.
2021. dec. 9. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm nektek

Hát igen tudom sajnos.. a jelenlegi munkahelyemen sem díjazzák. szép napot ☺️

2021. dec. 9. 10:56
 5/6 anonim ***** válasza:
Maradnék a seggemen. Vagy keresnék egy komolyabb helyet. Ahol évente hosszabbítanakc az sajnos nem az.
2021. dec. 9. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Sziasztok... Hát ha még olvassátok..még jó hogy maradtam ..6 hetes kismama vagyok ☺️..bár orvoshoz majd február 1re kaptam időpontot

Köszönöm

2022. jan. 20. 14:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!