Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Várandós vagyok, szépen nő a...

Várandós vagyok, szépen nő a pocakom. Anyukám szeretné megtapizni a "picit", de engem zavar, ha hozzámér. Ti mit csinálnátok a helyemben?

Figyelt kérdés

Nincs jó kapcsolatunk, de ezt ő tagadja... Zavar, ha hozzámér, mit csináljak? Rossz gyerekkorom volt, de már nem akarom leverni rajta, szeretném, ha jó nagymama lenne, nem gátolnám ebben. Felnőtt vagyok, a gyerekkoromat majd én feldolgozom, de nem akarom, hogy a pocakomat fogdossa, kiráz tőle a hideg. Ha a férjem vagy a legjobb barátnőm "beszélget" a picivel az nem zavar, sőt, de anyukámtól nem tudom elviselni.

Ez nekem túl intim tőle. Mit csinálnátok a helyemben? Titeket nem zavart a pocaktapi terhesen?


2018. jan. 1. 23:02
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Mond meg neki!
2018. jan. 1. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

A férjemen kívül senkinel nem engedtem, hogy fogdosson, de nem sokan próbálkoztak, szerencsére a többségnem evidens volt, hogy ne.


Mondd meg neki kerek perec, hogy ezelôtt sem fogdosott, sôt, te sem simogatod az ô hasát, ez neked kényelmetlen.

2018. jan. 1. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Én még nem voltam várandós, így arról nem tudok nyilatkozni, hogy zavarna e.

De szerintem mondd meg őszintén édesanyádnak, hogy téged feszélyez jelenleg és, hogy nem szeretnéd, ha ezért megharagudna rád.

És még annyi, hogy a múltat le kell zárni magadban. Próbáld meg anyukáddal megbeszélni a sérelmeiteket, lehet hogy jó viszony alakul ki.

2018. jan. 1. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
55%

Engem is zavar.. Egyedül a férjem fogdoshatja.. De ő sem megy rá direktbe..hanem miközben engem ölel, vagy egymás mellet ülünk.

Persze ha én ajánlom valakinek, hogy megnézi-e, mert látom rajta, hogy szeretné (és persze vagyunk olyan viszonyban ) akkr más..


Függetlenül attól, milyen viszonyban vagy valakivel, ha nem terhesen nem fogta meg a hasad csak úgy, akkor terhesen se tegye..


Nekem nagyon jő a viszonyom a szüleimmel, mégis furcsállnám.


Szerintem mondd meg neki, hogy zavar... Nem kell a körítés, meg a magyarázkodás, hogy a viszonyotok miatt..mert teljesen lényegtelen miert zavar.. Az a tény a lényeg, hogy nem szeretnéd, ha simogatná...ennyi. Azert az orra előtt másnak se hagyd ha nem a férjed az ;)

2018. jan. 2. 05:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
29%
Dehogy zavart, téged is csak azért zavar, mert ti nem vagytok jóban. Fogadja el, ha a legjobb barátnöd akarná megfogni, szerintem az téged sem zavarna.
2018. jan. 2. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Szólj rá, mond el neki, hogy neked ez kellemetlen, zavar. Szóból ért az ember. Nyugi, tudom milyen egy ilyen szülővel .... Ha megsértődik, ... akkor majd megbékél.


Én mégcsak 12 hetes kismama vagyok, de csak a Férjemnek engedem meg.(most kezd látszani, mert már nem puffadok,mint a gömbhal)

Ne fogdossa más. Én se fogdosnám másét. Nem illik.

2018. jan. 2. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Akkor a tied sem piskóta ezek szerint. Én a terhességem legelején jártam, amikor világosan megmondtam neki, hogy a páromon kívül a kórházban SENKIT NEM SZERETNÉK , mert lesz így is elég "bajom". Nekünk sincsen jó kapcsolatunk, sőt kifejezetten rossz.

A szülés előtt fél évig nem is beszéltünk, mire ő bement a párom munkahelyére ,mert hogy aztán... A lényeg, hogy ő sem keresett és tök jó volt így.

DE, engem meg kellett sajnos császározni. Épp hogy kivették belőlem a katétert, alig telt el negyed óra, szóltak be a szobába, hogy látogatóm van. Mondtam, hogy nekem biztosan nem, mert a párommal megbeszéltük mikor jön. Mondták egy hölgy vár. Nah amikor ezt mondták, már 1000 lett a vérnyomásom. Én nem értem miért kell erőltetni azt, ami nem működik? Sosem értettem. 9 hónap alatt nem keresett, nem szeretem, ha vki megjátsza magát. Mellesleg a gyereknek sem örült. Ilyenkor jön ki az igazi önzőség emberekben, mert csak azért is az ellentét csinálta. Akinek volt itt császár az pontosan tudja, hogy milyen az első felállás és botorkálás a mosdóra. Nagyon hiányzott oda az "anyám".

Engem is zavarna , én is csak a páromnak engedtem meg.

2018. jan. 31. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!