Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Véres barnás folyás mitől...

Véres barnás folyás mitől van? 40hetes kismami semmi fájdalom, méhszáj tök zárt.

Figyelt kérdés
2010. szept. 6. 15:30
 1/5 anonim ***** válasza:

Nyákdugó lehet, szép szülést kívánok.

Még lehet pár nap is, nem jelent azonnal szülést és fájást.

2010. szept. 6. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a gyors választ és a jókívánságot.
2010. szept. 6. 15:34
 3/5 anonim ***** válasza:

Nekem múlt héten volt ilyen. (38-ik hét)

megijedtem de a dokim azt mondta nyílik a méhszáj (az órák alatt is elindulhat) és a nyákdukó is ilyen véreskés, meg simán a méhszáj körüli erek is pattanak el ezért barnázol.


a doki azt mondta hogy akkor menjek korházba ha mensi szerü vérzés van. ha barnázás vagy a rendes folyásban kicsi vérzés és nem folyamatos akkor semmi gond.


viszont azt is mondta hogy bármi lehet. megszülök hamar vagy még hetekig tart.


azóta is van hogy barnázok de pénteki normál vizsgálat után kiderült hogy nem nyíltam tovább.

2010. szept. 6. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
valószinüleg hamarosan lesz valami,a szervezeted már készülődik,az is lehet hogy elkezdesz majd tágulni lassacskán.Én tavaly szültem a 3.-at az első kettőnél fájásokkal kezdtem,tavaly hirtelen elkezdtem vérezni,bementem a kórházba mert elég durva volt a dolog,majd még 2 napig vegetáltam odabent mire rendesen megindult a kisfiam kifelé.ha erősen kezdenél vérezni akkor azért mindenképpen menj be a kórházba,nehogy leváljon odabent valami és baj legyen(nem ijesztegetni akarlak csak nem mindenkinél jelenti ugyanazt a vérezgetés).üdv 3 gyerekes anyuka
2010. szept. 6. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Én biztos elmennék a dokimhoz vagy az ügyeletre, bár bevallom én az a túlaggódós fajta vagyok:-)

A terhességem elején volta kórházban és akkor feküdt mellettem egy 39 hetes kismama. Neki mondták hogy ha elkezdene vérezni akkor azonnal szóljon! Később tudtam meg, hogy azért mondták, mert a vérzés jelentheti azt hogy a méhlepény elkezd leválni. Úgyhogy ha erősen vérzel inkább menj be a kórházba.

2010. szept. 6. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!