Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Folyamatos alhasi fájdalom...

Folyamatos alhasi fájdalom utalhat arra, hogy nyílik a méhszáj? Vagy csak egyszerűen többet kéne pihennem?

Figyelt kérdés

Csak akkor nem érzem a fájdalmat, amikor ülök, vagy fekszem. Múlt héten voltam vizsgálaton, akkor már nyitva volt a külső méhszájam 1 ujjnyira.


A 33. hétben járok.


2010. júl. 6. 12:19
 1/2 kriszta pocok ***** válasza:

Szia!

Nekem is nyitva van akülső méhszájam, de már a középső is kezd nyílni. Nekem nem a hasfájástól nyílt, hanem a kemémynedésektől. Nekem is szokott fájdogálni a hasam, de a dokim azt mondta, hogy a görcsölés, és a keményedés nem jó, akkor pihenni kell. Én rengeteget fekszem, pihenj sokat (ha teheted feküdj, mert akkor terheled legkevésbbé a méhnyakat, méhszájat), és szedjél magnéziumot, ha még nem szedsz. Keméényedesz is?

30+6 hetes km.

2010. júl. 6. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Igen, szedek Magnézium citricit 4X1-et. Keményedést csak kétszer vettem észre, de pillanatok alatt elmúlt. Igyekszem pihenni, de sajnos még ebben a hónapban muszáj dolgoznom. Az a fránya pénz...
2010. júl. 6. 13:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!