Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Istenhegyi Géndiagnosztikánál...

Istenhegyi Géndiagnosztikánál Dr.Bátorfi Józsefről vélemények?

Figyelt kérdés

Hozzá kaptam időpontot a 12.heti genetikai ultrahangra, van vele valakinek tapasztalata? :)


Köszönöm!


10hkm


2021. dec. 14. 18:24
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%

Teljesen korrekt… kicsit daràlós, de lehet az az oka, hogy amikor én voltam, akkor 7+2 hetesen kértem az időpontot és 13+5-re súvasztottak be..


Rengetegen voltunk.


Viszont a nemét is meg tudta mondani.

Nem csak tippelt, még én is felismertem, ahol megmutatta.

2021. dec. 14. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%

Nekem is nagyon jó tapasztalataim vannak vele, 12 és 18-20 hetes ultrahangon is nála voltam. Én nem éreztem darálósnak, nagyon alaposan megnézte a babát, mindent mutatott, magyarázott végig. És igen, nekem is megmondta a nemét 12 hetesen :)

Egyébként a dokim anno azt mondta róla, hogy amit a Bátorfi mond, az úgy is van, mert nagyon profi ultrahangos.

2021. dec. 14. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen Nektek! ☺️
2021. dec. 14. 19:17
 4/13 anonim ***** válasza:
Én is nála voltam.Kb. 25 percet nézegette a babát, magyarázott is közben mi micsoda. Eleinte nem látta a nemét, de percekig próbálgatta a beállításokat a gépen és végül sikerült. Igaza is lett. Szerintem alapos volt. Pedig még pisilni is kiküldött közben, mert túl komolyan vettem a teli hólyag utasítást😅
2021. dec. 14. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Én 6 hete voltam nála a 12 hetes uh-n, egy végtelenül szimpatikus doki! Mindent részletesen elmagyaráz, kérdezni sem kell, mert partnerként kezel. Nagyon megnyugtató az egész kisugárzása. Nekem ritkán van ilyen, vagy szinte soha, hogy első alkalommal ennyire elnyeri a bizalmamat egy orvos, de nála ez történt és a második trimeszteri ultrahangra is hozzá kértem magam, ahova jövő héten megyünk. A legjobb helyre kerültél szerintem!
2021. dec. 14. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
5-ös vagyok. Nekem is megmondta a nemét a 12 hetesen! :)
2021. dec. 14. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm Nektek is! ☺️ Megnyugodtam, hogy jó kezekben leszünk :)
2021. dec. 14. 21:28
 8/13 anonim ***** válasza:

1. Vagyok


Szerintem is alapos, és nem felületes, viszont èn màr 2. Gyerekkel voltam nàla, îgy volt tapasztalat ilyen vizsgàlattal.


Első alkalommal olyan volt mint egy babamozi.. nemcsak mindent elmondtak, amit kell és meutogattàk mit nèznek, hanem egy része csak a kedvünkèrt volt.

Pl köhögjek nézzEm meg mit csinál rá ( megpördül)

Meg ilyenek.


Tehàt nem pamasz,hanem valóban egy alapos, de hatékonyan elvégzett vizsgálat

Tökéletes tàjèkoztatással.

2021. dec. 16. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
Köszönöm, hogy megosztottad a tapasztalatod :)
2021. dec. 16. 16:15
 10/13 anonim válasza:

Akinek megmondta a nemét a 12. héten tippelt vagy biztosra mondta?

Tegnap voltam nála 12 hetes UH-n, aztmondta gyenge tipp hogy fiú. Bele merjem élni magam?

2022. okt. 22. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!