Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » A fèrjem testvèrènek ilyen...

A fèrjem testvèrènek ilyen megjegyzèsei vannak amióta terhes vagyok. Èn reagàlom tùl vagy ti is megsèrtödnètek? (többi lent)

Figyelt kérdés

A fèrjem hùga (27 èves, ùgy, hogy nem egy gyerekröl van szò) amiòta terhes vagyok folyton olyan megjegyzèsei vannak ahol èn teljesen lènyegtelen vagyok ès szinte kizártnak èrzem magam a sajàt terhessègemböl. Nem tudom mennyire èrthetö, hogy mire gondolok.

Pl amikor mennyasszonyruhàt mentem próbálni, ö is ott volt velem ès amikor ràkèrdeztem, hogy tetszik-e neki a ruha, annyit mondott, hogy ‘mindegy csak a babát ne szorítja’. Vagy amikor kàrtyàztunk ès nyertem (amùgy kèptelen veszíteni) azt mondta, hogy ‘nem baj, a baba nyert’. Amikor elküldtem neki a leleteimet egy kontroll utàn, annyit mondott, hogy ‘jaj olyan erös a szívverèse mint az enyèm, nena lànya’. Stb.. Ès volt egy ami már kifelyezetten sèrtö volt, amikor mutattam neki a 4d ultrahangot, persze azt mondta, hogy rá hasonlít ès megjegyezte, hogy ‘a testalkata legyen olyan mint a tièd (vèkony ès átlag magasságú vagyok ö meg hàt kövèr) másba meg nem kell/muszály, hogy rád hasonlítson.

Persze nem álltam le vele vitatkozni, de engem nagyon megsèrt, hogy folyton ilyeneket mondd. Mint ha neki szülnèm a lányomat.

Èrtem, hogy örül neki meg minden de nekem ez azèrt már sok.

Èn vagyok tùl èrzèkeny ès reagálom túl vagy ti is megsèrtödnètek ilyenen? Volt esetleg valaki hasonló szituban? Mit tettetek?



#rokon #Megbàntás
2021. dec. 18. 18:41
1 2 3
 1/29 A kérdező kommentje:
Ja meg már rendelt egy rúgdalózót amire rávaratta, hogy ‘engem az èn nenám szült’
2021. dec. 18. 18:45
 2/29 anonim ***** válasza:
97%
Ne foglalkozz vele. A rugdalozot meg ne dd rá a gyerekre
2021. dec. 18. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/29 anonim ***** válasza:
85%

- Minek megy veled a sógornőd menyasszonyi ruhát venni?

- Minek küldöd el a leleteidet a sógornődnek?

- Minek mutatod az UH-t a sógornődnek?

- Bónusz: minek kártyázol vele, ha nem tud veszíteni?

Csak a babát ne szorítSa, menyasszony 1 ny, -ról,-ről, -ból,-ből rag hosszú ó,ő, kifeJezetten pontos j, muszáj pontos j, az é betű és á betű ékezete jobbról balra, ő hosszú ő, érthető, megsértŐdik hosszú ő.

2021. dec. 18. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/29 anonim ***** válasza:
33%

Miért ne mehetne vele? Velem is ő jött, mindenben ő segitett.

Még szép, hogy megmutattam mindent .. Együtt örültünk.


Egyenesen, szavakkal próbáltad már neki mondani, hogy nslad ez atlep egy határt, kellemetlenül erzed miatta magad és megkered rá, hogy figyeljen erre oda?

Gondolom nem.

2021. dec. 18. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/29 anonim ***** válasza:
89%
A rugival túltoltad.
2021. dec. 18. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/29 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat.

Kedves harmadik: nem kioktatást kèrtem hanem választ a kèrdèsemre. Ha nem rendelkezel normális válasszal ne írj.

Ès nem vagyok magyarországi, nem magyar az anyanyelvem (apum magyar származású de ö is gyerek kora óta külföldön èl) a telefonomon prdig nincs hosszù ö ès ü betü.

Ezt remèlem kivesèztük.


Nem akartam igazából semmit se mondani neki mert nem szeretnèm hogy veszekedès legyen a vège.

2021. dec. 18. 19:11
 7/29 anonim ***** válasza:
98%
Én nem sértődnék meg, csak simán nem tartanám vele a kapcsolatot, de úgy látom te az a típus vagy, aki szeret szenvedni.
2021. dec. 18. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/29 anonim ***** válasza:
93%

Engem az én nenám szült???????



Na eddig a pontig még el is hittem,de ezek után...

2021. dec. 18. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/29 A kérdező kommentje:

Nagyot csalódott vagyok, hogy itt nincs normális ember aki normálisan a kèrdèsre válaszol, esetleg olyan aki hasonló helyzetbe volt ès tudna tanácsot adni. A fèrjem családja nagyon összetartó ès mind közel laku k így nem tudom megszakítani a kapcsolatot. Èlveztek másba belekötni ès csak azèrt írtok “választ” nem, hogy segítsetek valakinek.

Mindjárt belinkelem a kèpet a rugiról. Tegyètek be google translateba ès majd meglátjátok, hogy igaz amit írok.

2021. dec. 18. 20:36
 10/29 anonim ***** válasza:
87%
Ha igaz akkor az egyetlen jótan válasz erre, hogy vágd hozzá a rugit,hogy vigye a picsába! Mert akkor ez egy érzéketlen tahó,aki pont ezt érdekli.
2021. dec. 18. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!