Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » A fèrjem testvèrènek ilyen...

A fèrjem testvèrènek ilyen megjegyzèsei vannak amióta terhes vagyok. Èn reagàlom tùl vagy ti is megsèrtödnètek? (többi lent)

Figyelt kérdés

A fèrjem hùga (27 èves, ùgy, hogy nem egy gyerekröl van szò) amiòta terhes vagyok folyton olyan megjegyzèsei vannak ahol èn teljesen lènyegtelen vagyok ès szinte kizártnak èrzem magam a sajàt terhessègemböl. Nem tudom mennyire èrthetö, hogy mire gondolok.

Pl amikor mennyasszonyruhàt mentem próbálni, ö is ott volt velem ès amikor ràkèrdeztem, hogy tetszik-e neki a ruha, annyit mondott, hogy ‘mindegy csak a babát ne szorítja’. Vagy amikor kàrtyàztunk ès nyertem (amùgy kèptelen veszíteni) azt mondta, hogy ‘nem baj, a baba nyert’. Amikor elküldtem neki a leleteimet egy kontroll utàn, annyit mondott, hogy ‘jaj olyan erös a szívverèse mint az enyèm, nena lànya’. Stb.. Ès volt egy ami már kifelyezetten sèrtö volt, amikor mutattam neki a 4d ultrahangot, persze azt mondta, hogy rá hasonlít ès megjegyezte, hogy ‘a testalkata legyen olyan mint a tièd (vèkony ès átlag magasságú vagyok ö meg hàt kövèr) másba meg nem kell/muszály, hogy rád hasonlítson.

Persze nem álltam le vele vitatkozni, de engem nagyon megsèrt, hogy folyton ilyeneket mondd. Mint ha neki szülnèm a lányomat.

Èrtem, hogy örül neki meg minden de nekem ez azèrt már sok.

Èn vagyok tùl èrzèkeny ès reagálom túl vagy ti is megsèrtödnètek ilyenen? Volt esetleg valaki hasonló szituban? Mit tettetek?



#rokon #Megbàntás
2021. dec. 18. 18:41
1 2 3
 11/29 anonim ***** válasza:
* érdemli
2021. dec. 18. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/29 A kérdező kommentje:
2021. dec. 18. 20:41
 13/29 anonim ***** válasza:
Mene, és ezt nem ő íratta rá, több helyről is így rendelhető.
2021. dec. 18. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/29 A kérdező kommentje:

Hát most nem az a lènyeg, hogy ö kèrte így vagy csak meglátta valahol ès megrendelte, de pontosan azt ítja amit mondtam. Ès nem örülök neki.

Ès tessèk, megint csak a belèmkötès megy annak ellenère, hogy bebizonyítottam igaz amit mondok.

2021. dec. 18. 20:58
 15/29 anonim ***** válasza:
94%
Ha utálod, nem kell vele találkoznod. Ilyen egyszerű. A rugdalózót meg dobd ki. Ritka idétlen felirat.
2021. dec. 18. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/29 anonim ***** válasza:
18%
Humorérzék nulla. És te mondtad, hogy ráíratta. Ezrek vesznek ilyen poénos bodyt, csak te rinyálsz.
2021. dec. 18. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/29 A kérdező kommentje:
Szuper, ha neked humoros akkor a te gyereked hordjon ilyet, nekem ez nem tetszik.
2021. dec. 18. 21:18
 18/29 anonim ***** válasza:
86%
Az én sógornőm is ilyen. Megmondtam neki a magamet, de úgy, hogy nem tette ki az ablakba. Egy városban élünk, de három éve nem láttam. Ez a megoldás.
2021. dec. 18. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/29 anonim ***** válasza:
83%
Szerintem túlreagálod, de ha nem tetszik amit mond, kérd meg h ne tegye. Mond meg neki h ő a te kislányod lesz, úgyhogy ilyen megjegyzéseket kérlek ne tegyen.
2021. dec. 18. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/29 anonim ***** válasza:
71%

Vihar a biliben.


Nem venném magamra, de nem isbtartanèknilyen szoros kapcsolatot egy olyan emberrel, akkt nem kedvelek.

Az utosló lenne, aki leletet kap mondjuk… ha közelebbi rokon lenne sem kapna.

2021. dec. 19. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!