Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mitől lehetnek ilyen rosszak...

Mitől lehetnek ilyen rosszak ezek az értékek panaszmentesen?

Figyelt kérdés

Az első trimeszteri vizelet értékeim elég aggasztóak lettek, a dokim annyit mondott rá, hogy csináltassam újra. Újracsináltattam, (tegnap este jött meg az eredmény) még rosszabb lett. (15 hetes vagyok)


Fehérvérsejt 0-4 nekem 113

Laphámsejt. 0-7. nekem 21

Vörösvérsejt. 0-3. nekem 6

Baktérium 0-60 nekem 111


Szerdán megyek urológiára, de addig is érdekelne, hogy ilyen magas értékek mellett hogyan nincs semmi panaszom?

Laikus olvasataim szerint kb kórházban kellene feküdnöm valami extrém vesemedence gyulladással, de semmi okom nincs rá a rossz leleten kívül. Se nem szúr, se nem ég, nem fáj, nem csíp, nincs kellemetlen folyásom, abszolút semmi.


Valakinek valami hasonló tapasztalat?


2021. dec. 18. 23:09
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Ooo

Nem minden húgyúti fertőzés fáj.

Van klasszikus -tünetmentes is.



Később pici babánál jusson eszedbe, náluk főleg fiúknál gyakori.



Pl nagyimnak egy kis vizeletcsepegés volt a tünet.

Azt gondolta, hogy a hüvelyfali hólyagsérve az ok.

Kapott gyűrűt..

Még mindig.

Oké 80 éves.. de nah.

Erre a 4. Kgajta antibio után 3 hónap után jött rendbe, hetente tenyésztettek neki és annyira rezisztens bacija volt.

Jé a vizeletcsepegés is elmúlt.

Szóval évekig nem fájt neki ( nem mert orvoshoz menni…öregek😩)


Persze neki a nagy fertőzés a vizeletpangás miatt lett, mert volt a sérv.. de acsepwgést nem az, hanem a fertőzés okozta.

Fájdalmai nem voltak

2021. dec. 19. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen!

Én mindenképp megyek orvoshoz, igen az idősebbeket nehezebb rávenni.

2021. dec. 19. 00:37
 3/3 anonim ***** válasza:

Igen, a vizeletfertőzés lehet tünetmentes!

Kapsz majd rá antibiotikumot, addig is igyál nagyon sok folyadékot, legalább napi 3, de inkább 4 litert!

2021. dec. 19. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!