Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ért bármilyen trauma a terhess...

Ért bármilyen trauma a terhességed során?

Figyelt kérdés
Hogyan kezelted/dolgoztad fel?

2021. dec. 21. 16:08
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
97%

Apukam halalos beteg lett (szülés utan nem sokkal meg is halt), plusz rájöttem az akkor férjemnek uj nője van. Kénytelen voltam feldolgozni, nem volt más lehetőség.

Mamam a háborúban szült kétszer is, az sem lehetett egyszerű.

2021. dec. 21. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
96%
Terhesség alatt derült ki más komoly betegségem, a 2. trimeszter elején már a műtőasztalon feküdtem, a baba megmaradt, de a trauma is.
2021. dec. 21. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
90%
Meghalt a főnököm, a 2.trimeszterben mumka és pénz nélkül maradtam.
2021. dec. 21. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
20%
Megtudtam, hogy lányom lesz, ráadásul down-kóros. Állami gondozásba adtam.
2021. dec. 21. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
93%
A férjem azt mondta, hogy elakar várni, miközben útban volt a harmadik. Most fogok szülni.
2021. dec. 21. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
90%

A második babamat vártam amikor felhívtam nagymamamat, hogy elmondjam neki újra terhes vagyok, ő pedig közölte, hogy nagyok örül, de pont ő is hívni akart mert most tudta meg hogy apukám rákos.. borzasztó volt. 33 hetes voltam amikor kórházba került, oda még be tudtam menni és elköszönni. Éjszaka hívott mama, akkor mar sejtettem. Meghalt.

A mostani terhességem alatt pedig a kutyusom vesztettem el. ( elpusztult ) az első trimeszterben voltam akkor. Nehéz feldolgozni ezt is, mert a család tagja volt ( mopsz ) az utolsó lélegzet veteleig mellette voltam :(

2021. dec. 21. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
96%
Nevelőapám,akit jobban szerettem,mint a vér szerintit,felakasztotta magát. Kb.4 hónapos terhes voltam.
2021. dec. 21. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
92%

Detto mint ötös, férjem rájött már nem szeret mialatt a harmadikat vártam (mint kiderült becsajozott).

Jó volt terhesen olyanokat hallani, hogy"de próbáld megérteni, ő a lelkitársam"

2021. dec. 21. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
79%
15 hetes terhes voltam, mikor megtudtam, hogy csak fogjuk rá vagyok a barátnője a barátomnak és csak azért van velem, mert másnak nem kellett, faszfotókat küldözget más nőknek.
2021. dec. 21. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
84%
Elhagyott a gyerek apja 4 hónapos terhesen.
2021. dec. 21. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!