Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 4+2 hetes terhes vagyok, csak...

4+2 hetes terhes vagyok, csak a 7. héten megyek orvoshoz, honnan tudom,hogy minden rendben van odabent?

Figyelt kérdés
2021. dec. 23. 22:19
 1/8 anonim ***** válasza:
95%
Nem tudod.
2021. dec. 23. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
80%
Amíg nincs vérzés, és görcs addig minden rendben.. Ne stresszel magad, azzal ártasz a legtöbbet. Boldog babavárást, és Boldog Karácsonyt 🎄😉
2021. dec. 23. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
94%
Engem behívott a dokim a rendelőintézetbe (nem magánba) 5 hetesen, hogy megnézzék, jó helyen van-e a petezsák, de azon kívül igazából semmit sem tudtam meg. 7 hetesen mentem legközelebb, de addig ugyanúgy izgulhattam, mert nem tudtam, hogy lesz-e embrió a petezsákban addigra, vagy lesz-e szívhang. Szóval sokat nem tudsz meg 7 hétnél hamarabb, ha el is mész.
2021. dec. 23. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
82%
Szia! Én 5+2 napos terhes vagyok, és a 8+2 napon megyek dokihoz. Ahogy korabban is irtak, amig nem gorcsolsz, vagy verzel, addig minden rendben van. Nagyon nehez kivarni, ilyenkor jo lassan telnek a napok 😑.
2021. dec. 23. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
82%
7 hetesen már lesz magzat is, meg szívhang is ami dobogni fog. Nincsen görcs,vérzés semmibajod, akkor rendben van.
2021. dec. 24. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
59%
Szia. Első babammal 5 hetesen elveteltem, másodikkal kerek 7 hetesen mentem először orvoshoz, mondjuk addig amúgy is külföldön voltam, hát, a kerek 5.heten tiszta stressz voltam én is, egész nap hanyingerem volt meg gyomoridegem de halisten semmi baj nem történt, azóta már a 21.hetben vagyok 😊 nem volt könnyű, megertelek de csak várni lehet, azt se mondhatom hogy két vizsgálat között menj babamozira mert az még nem aktuális, később már igy oldottam meg, január végén is megyunk mert legközelebb csak februárban lesz uh 😊
2021. dec. 24. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
59%
21.hetben na... 6os voltam
2021. dec. 24. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%

Nem lehet tudni, de amíg nincsenek elviselhetetlen görcsök, vagy vérzés, addig ne aggódj. Ha van, akkor ügyelet.

Sajnos ha gond van, akkor az sem menti meg, ha lát orvos, ők sem mindenhatóak. Max ír egy kis progit, hátha. Bízzál magatokban!

Később sem jobb, amíg nem érzed mozogni. Én most 18 hetes vagyok, január elején megyek uh-ra. 14 hetesen voltam utoljáta, azóta csak bízni tudok abban, hogy minden okés. :) Mindig lesz egy következő lépcső ameddig lehet aggódni, de muszáj valahogy elengedni.

2021. dec. 24. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!