Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Tapasztalat?Miben volt más a...

Tapasztalat?Miben volt más a Pms tünet a terhes tünettől?

Figyelt kérdés

Sok oldalon olvasható, hogy teljesen ugyan az mind a kettő.

Aki volt már terhes, tudnátok írni pár dolgot ami egyezett vagy ami mégis eltért?



2021. dec. 25. 14:04
 1/10 anonim ***** válasza:
69%
Ez a masodik terhességem, amiből már mensi kimaradás előtt tudtam, hogy terhes vagyok az a huzódó, nyilaló érzés a méhem körül. Ha hirtelen mozdulattal kelek fel az agybol, vagy tusszentek es befeszitem a hasam, akkor neha érzem, eleg kellemetlen, mintha meghuznam a hasizmom, kicsit meggornyedek olyankor, megvarom, hogy elmuljon a fajdalom. De csak azert tudom, hogy ez terhesség, mert ugye már a masodik.
2021. dec. 25. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

Elsőnél volt mellfájdalom, addig soha.

Másodiknál semmilyen tünet nem jelentkezett pluszba.

2021. dec. 25. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is ugyanaz mint 1-nél.
2021. dec. 25. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Erősebb volt, mint a pms, persze én azt hittem pms, folyton mentem a wc-re megnézni megjött-e végre, de nem jött, hátam fájt, puffadtam.
2021. dec. 25. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat. 😊 És esetleg mi volt teljesen ugyan az mint a Pms?
2021. dec. 25. 16:54
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Nekem elmaradtak a szokásos pms tüneteim.
2021. dec. 25. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

Én mindig elkezdek enyhén görcsölni 3-4 nappal azelőtt, hogy megjönne. Először az volt gyanús, hogy görcsölgettem, de valahogy nem úgy és nem is ott, ahol szoktam. Nem volt olyan mély érzés, inkább csak felszínes görcsberándulások. Kb. ennyiben vettem észre mást. Nekem amúgyis feszülnek ilyenkor a melleim, letargikus a hangulatom, antiszocc leszek stb. Ez mind megvolt.

Az első által megfogalmazott görcsszerűségek már a pozitív teszt után jelentkeztek nálam inkább.

2021. dec. 25. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%

Elsonel semmi az eg vilagon, pedig muszaj voltam tesztelni neha, mert 3 havonta jott meg kb. Miutan eros pozi lett a teszt utana jott a gorcsoles, es ennyi is volt.

A masodiknal ugyancsak nem tudtam mikorra kene megjonnie, de egyik este iszonyu szedules kapott el. Ugy mint meg soha. Rettenetesen megijedtem, pedig parom meg mondta is, hogy siman lehet h terhes vagyok. En meg, hogy aaaaa dehogy, pont most.. 2,5 eve próbálkoztunk akkor mar. Na aztan pozi lett a teszt ra 2 napra :D

2021. dec. 28. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
4 nappal a kimaradt mensi előtt égett a mellbimbóm, és bár ugyanúgy éreztem a mellfeszülést mint pms-ben, de valahogy közben puhább volt, és a feszülés nem múlt el, mint amikor megjön.
2021. dec. 30. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a segítséget 😊
2022. jan. 1. 22:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!