Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » A maradék ürülhet?

A maradék ürülhet?

Figyelt kérdés
Múlt szombaton 11 hetesen délelőtt elkezdtem vérezni, fájdalmam nem volt, kicsit vártam még az ügyeletre szaladással, de amikor kb egy havi mennyiség néhány óra alatt elfolyt bementem a kórházba. Megvizsgáltak és ultrahangoztak is minden rendben volt, kaptam duphastont és bent tartottak 3 napra. Már az első tabletta hatott szerencsére és teljesen megszűnt a vérzés. Csak a szokott minimális fájdalmam volt, erre nem mondtak semmit. Kedden haza engedtek, minden rendben volt. Itthonra gyógyszert nem írtak fel. A mai napig nem volt semmi. Reggel valahogyan rosszul fordultam meg az ágyban és nagyon megfájdult a hasam igaz csak pár percre de elég volt. Elmúlt. Kicsivel később pisilésnél észrevettem hogy pici menyiségű sötétvörös alvadt vér van a betéten. 1-2 kis mennyiségben még volt ma kisebb fájdalmakkal ami nem folyamatos. Pihenek amennyit tudok. Nem szeretnék kétségbeesni és szaladni ügyeletre. Természetesen ha holnap is fennáll a probléma intézkedek. Kedden megyek orvoshoz legközelebb. Addig jó lenne 'kitartani'.
2021. dec. 25. 16:48
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Én úgy vagyok ezzel, hogy inkább legyen egy felesleges kör, mint hogy később derüljön ki, hogy előbb kellett volna bemenni. Max hülyének néz a doki, de na bumm, nem halok bele. Főleg ilyen előzmények után.0
2021. dec. 25. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Jobb bemenni akár az ügyeletre fölöslegesen, mint későn.
2021. dec. 25. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Ilyen előzményekkel szerintem is simán bemehetsz most akár és mondhatod, hogy megint vérzel.
2021. dec. 25. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!