Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » A terhesség 10. hetében...

A terhesség 10. hetében vagyok, viszont a 6. héttől egész napos rosszullét gyötör, hányinger, hányás, émelygés egész nap, olykor szédülés is társul hozzá. Enni alig tudok valamit, a húsra ránézni se bírok! Ez normális, hogy egész nap rosszul vagyok?

Figyelt kérdés
Volt, hogy éjjel is fel kellett kelnem hányni, de szerencsére ez 1 hete megszűnt. Erről olyan keveset hallani, inkább csak a “reggeli” rosszullétekről.

2021. nov. 26. 15:32
 1/10 anonim ***** válasza:
97%
Igen, normális. Vigyázz a folyadékveszteség miatt igyál sok vizet!
2021. nov. 26. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
97%

Sajnos igen. Nem megijeszteni akarlak, de nekem 2 terhességből kettő ilyen volt. 30.hétig minden nap hánytam kb. Amíg mások inkább híznak én fogytam gyakorlatilag. 50 kg voltam mindkét terhességem alatt és 52-vel mentem szülni elöször, második babával 48-kg-val.

Kívánom, hogy neked ne ilyen legyen!!

2021. nov. 26. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:

Én 54 kilóval kezdtem, de azért rám férne 1-2 kg plusz így is.

Kemény lehetett mindkét terhességed! Milyen nemű babáid lettek?

Köszönöm, bízok benne, hogy addig nem tart ki nálam🙏🏻

2021. nov. 26. 16:17
 4/10 anonim ***** válasza:
83%

En sajnos 3 terhességet végig hánytam, sokszor voltam kórházban. De ez a ritkább.

Legkésőbb a 16.hét végére el fog múlni. Addig is hideg gyömbér, actimetil, cerucal és sok kitartás

2021. nov. 26. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
91%

Én nem vagyok hányós szerencsére, de a rosszullét még mindig tart (15. hét). Talán már néha picit jobb egy hete nagyjából. Remélem javulgat. :)

A reggeliről meg annyit, hogy reggel érzem magam legemberibbnek. Eltelik 2 óra ébredéstől, aztán viszont végem. Az elején én is keltem hajnalban hányinger miatt, mostmár csak pisilni kelek 1-2-szer. :D

Teljesen normális tüneteid vannak, ne aggódj.

2021. nov. 26. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

Én is amikor felkelek még egész jól vagyok, nagyjából reggelizni is tudok, de éppúgy, mint neked ébredés után 1-2 órával végem lesz egészen estig.

Szerintem neked akkor lassan abbamarad! 🙂

2021. nov. 26. 20:21
 7/10 anonim ***** válasza:
91%

#2 vagyok

Kérdezted a gyerekeim nemét, szóval íme:)

Először egy kisfiam lett. Másodjára ikrek: egy kisfiú, egy kislány.

2021. nov. 26. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

Hú, Gratulálok!

Akkor nem csak a lányok döntik le az anyukájukat ennyire, mert ugye azt szokták mondani, ha nagyon hányós a kismama tuti lány lesz! 🙂

2021. nov. 26. 21:53
 9/10 anonim ***** válasza:
5 vagyok, nekem is lánykám lesz, de ez csak valami mendemonda. Unokatesóm az utolsó napig többször került vészes hányással kórházba. 6 hétig bent is volt a terhessége végén, nagyon legyengült, kérdéses volt, hogy egyáltalán tud-e természetesen szülni. Kisfia lett. :)
2021. nov. 26. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
13. hétben vagyok , ahogy betöltöttem a 12. hetet elmúlt a hányás , még itt-ott egy kis hányinger előfordul 🙂🙏🏻
2021. dec. 13. 19:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!