Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Folyton aggódom a férjem...

Folyton aggódom a férjem miatt. Lehet a terhesség miatt?

Figyelt kérdés
Mostanában amúgy is állandóan sírok meg meghatódom dolgokon, úgyhogy érzem valamennyire, hogy érzékenyebb vagyok. De most a páromnak pár napra külföldre kellett utaznia és teljesen ki vagyok borulva, hogy lezuhan a gép, covidos lesz. Már visszafelé jön szerencsére. De minden miatt sokkal jobban féltem. Hogy keveset alszik, hogy megfázik, hogy mit eszik. Nem akarom szegényt megfojtani, úgyhogy próbálok viselkedni, de ugye ezeket az érzéseket csak a terhesség okozza?
2021. dec. 29. 23:41
 1/10 anonim ***** válasza:
87%
Azt nem tudom hogy ezt a terhesség okozza e. Háromszor voltam terhes de sose bolondultam meg így, ez persze nem jelenti azt, hogy neked nem mentek a hormonok az agyadra. Próbáld magad elfoglalni, mert ez hosszútávon nagyon megnehezíti a kapcsolatotokat.
2021. dec. 29. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
33%
És vigyázz ha a baba meg lesz, ne ezt csináld a gyerekkel is.
2021. dec. 30. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Első trimeszter? Előfordul ebben az időszakban, az nagyon jó, hogy felismerted és próbálsz ellene tenni. Remélem egy pár héten belül túl leszel az érzelmi hullámvasúton.
2021. dec. 30. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
83%
Első trimeszterben vagyok szintén és én is állandóan féltem, de első gyerekünket várjuk és alapból félek, és attól tartok nehogy egyedül kelljen végig csinálnom. Szerintem ez nem hormonális puszta logika, legalábbis nálam.
2021. dec. 30. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

Második trimeszterben vagyok. Eddig sosem voltam ilyen túlféltős, most 4 napja csak ez az utazás váltotta ki. De rendben visszaért Magyarországra, már most sokkal nyugodtabb vagyok, remélem, hogy így marad.

#2 Köszönöm, figyelni fogok arra is. Nem akarom TÚLfélteni, sem elkényeztetni.

2021. dec. 30. 08:05
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Nyugi, tok normalis anyai osztonok 🥰 kicsit visszabb kell fognunk ilyenkor magunkat, ennyi :)
2021. dec. 30. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Nálam is ez volt a második trimesztertől, de sikerült nagyjából visszafognom magam 😂 Én rajzoltam vagy énekeltem, táncoltam helyette :)
2021. dec. 30. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek a választ és a megnyugtatást! 😊 Dolgom az volna bőven, úgyhogy megpróbálom azzal lekötni magam, meg nem piszkálni szegény férjem akkor sem, ha izgulok, hogy minden rendben van - e vele. :)
2021. dec. 30. 11:38
 9/10 anonim ***** válasza:
100%

Én is ilyen vagyok pár hete, szintén második trimeszter. Valamelyik este olyan hisztit levágtam, hogy tuti megcsal, hogy az én fülem is ketté állt. Mindezt úgy, hogy másnap már énis beláttam, hogy ez hatalmas marhaság volt, ráadásul a közlési forma is túlzás, de elég jól reagált. Nemtom mi volt aznap, de én már azon gondolkodtam hol fogok élni és hogyan fogom egyedül felnevelni a gyereket, ha ő pont most hagy el másért. :D Másnap meg jót röhögtünk magamon. Megjegyzem sosem voltam egy féltékeny típus...

A féltés is megnövekedett, de az kezelhető szinten maradt. :)

Egy általános iskolás évfolyamtársam pár hete rákban meghalt. Ez is nagyon taccsra vágott, pedig kb. 18 éve nem tudok róla semmit. Itt hagyta a férjét és a 4 éves kislányát, kb. 3 órán keresztül zokogtam, amikor olvastam, hogy ez mekkora tragédia és én nem is tudom mit tennék, ha a férjemmel ez történne... Ez is fura volt, pedig anyagi tervezésnél sokféle eshetőséget átbeszéltünk, amikor babát terveztünk.

2021. dec. 30. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Nekem is mindig ez jut eszembe, hogy mi van, ha meghal. Pont nemrég halt meg egy közeli családtagom és az nagyon megviselt. Úgy vártuk ezt a picit, ha most itt maradék nélküle minden nap az ő gyerekét látva és nevelve, nem tudom, hogy bírnám ki. De hát butaság ez az egész, csak a fejem játszik velem, miért történne vele bármi. De tény, hogy minél többminden köt össze minket, annál nehezebb elveszíteni, és egy gyerek azért elég nagy kötelék. De amellett, hogy kicsit jobban féltem, szerelmesebben érzem magam, mint valaha, úgyhogy van pozitív oldala is ennek. Pedig már 9 éve együtt vagyunk. :)
2021. dec. 30. 17:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!