Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Egy teszt nem teszt?

Egy teszt nem teszt?

Figyelt kérdés
Teszteltem egy nagyon erős pozitívat. Még végig sem ért a pisi szinte és már megjelent a 2. Csík is. 1 tesztet vettem, nem gondoltam tényleg pozitívra azért. Borzasztó rosszulléteim vannak, éhség, a mellem leszakadnak és 2x akkora. Ha jól van számolva kb. Szombat lesz a 6. Hét. Szerdán megyek orvoshoz, hogy tényleg baba-e. Érdemes még tesztelni hétfőn esetleg vagy elég az az egy teszt?

2021. dec. 30. 12:47
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Elég
2021. dec. 30. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem elég egyértelmű így egy tesztből is, de ha úgy nyugodtabb leszel, akkor vegyél még egyet.
2021. dec. 30. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem egy egyértelmű pozitív után felesleges tesztelgetni. Se terhesebb nem leszel tőle, se semmilyen következtetés nem vonható le belőle pl. az embrió egészségével kapcsolatban.

Gratulálok amúgy kérdező!

2021. dec. 30. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
87%
Mindkét gyerekemnél egyet teszteltem. Pozitív lett, örültünk és pont. Eszembe sem jutott volna mégegyet csinálni.
2021. dec. 30. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
1 teszt elég, ha pozitiv
2021. dec. 30. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Nem, én nem terveznék újat csinálni, a rosszullétek és a nagyon erős pozitív meggyőzőtt. Érzem, hogy készül valami, inkább az, hogy a rokonom akivel csináltám jelenleg ő is terhes csak előrébb van a 3. Gyerekkel, nagyon erőlteti.
2021. dec. 30. 13:44
 7/12 anonim ***** válasza:
54%

3x lettem terhes, mind a 3x 1 tesztet csináltam.


Pozitív? Pozitív. Akkor még mire legyen az ember kívancsi? Ettől terhesebb senki nem lesz

2021. dec. 30. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
26%
Lehet falspozitív egy ilyen teszt, de esetben mindent egybevetve nem valószínű.
2021. dec. 30. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
A pozitív az tuti, onnan kezdve kérdés nincs.
2021. dec. 30. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
86%
Ne csinalj, mert ha véletlenül egy legykakival halvanyabb lesz szet fog verni az ideg. Komolyan, csak magaddal tolnal ki. szimplan orulj, es foleg h te sem erzed okat a tesztnek, mas ne beszeljen ra a hulyesegre :)
2021. dec. 30. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!