Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 11+2 hétben vagyok, kicsit...

11+2 hétben vagyok, kicsit meghűltem, mit lehet ilyenkor használni?

Figyelt kérdés

A Herbal Swiss italport ajánlották sokan az egyik csoportban, de nem találtam róla információt, hogy azt lehet-e az első trimeszterben.

Enyhe torok kaparásom van, tüsszögök, néha köhögök, orrfújás is néha, de ennyi. Ha nem javul, mindenképp doki, csak hátha nektek van valami tapasztalatotok, ami nektek segített a náthánál!


Köszönöm!


2021. dec. 30. 20:07
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
91%

Nem kell gyógyszer, ha csak ennyi tüneted van.


Meleg tea, c vitamin, pihenés, méz, gyömbér.

2021. dec. 30. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
93%
Nem tudom erre miért kellene gyógyszer? Nem terhesen sem veszek be semmit náthára. Meleg tea, méz, fokhagyma, más nem kell.
2021. dec. 30. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
88%

Szerintem jobban jársz, ha nem mész le dokihoz mert ott esetleg csak összeszedsz valami komolyabbat.

Nekem Homeogene 9 vált be torokfájásra. Azt is lehet hogy 1 tk szódabikarbona + 1 tk tengeri/vagy himalája sót 2 deciliter meleg vízben elkevert és azzal gargalizálsz. Mézes citromos tea, fokhagyma is segíthet, erős paprika ha szereted. Tengervizes orrmosó.Gyogynövényes nyalóka (a herbal swiss is jó, nincs benne alkohol, izlandibzuzmót tartalmaz és arra jó, jogy bevonatot képez a torkon, hogy a váladék ne irritálja). Sok pihenés!

Biztosan van még más is, én ezeket ismerem és ezeket használtam enyhébb megfázásra.

2021. dec. 30. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
88%
Ja igen, C és D vitamin
2021. dec. 30. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:

#2-es, azért gondoltam, nehogy belemenjek még jobban, de várok még vele akkor.

Köszönöm szépen mindenkinek!

2021. dec. 30. 20:24
 6/12 anonim ***** válasza:
88%
A herbal swiss gyógynövény alapú, terhesség és szoptatás alatt is lehet szedni. Én 8hetesen voltam covidos, sokat segített
2021. dec. 30. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
65%
Amiket fentebb irtak plussz inhalalj. 1 liter viz, 3tk so. 3x 10 perc naponta. Mikor terhes voltam ajanlotta valaki, de azota is bevallt eddig mindig.
2021. dec. 30. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
78%

A langyos, szódabikarbónás vizes gargalizálás valóban hatásos, és teljesen veszélytelen.

Hagymatea: kis cukrot karamellizálsz, felöntöd vízzel. Vigyázz, mert nagyon forró és fröcsög! Ebbe teszel 2 fej vöröshagymát négybe vágva, héjastól.

A vöröshagymát úgy is használhatod, hogy apróra vágod, beteszed egy pohárba, az orrodhoz teszed, és jó mélyeket lélegzel. Minél jobban könnyezel és folyik az ortod, annál jobb! Ha enyhúl a könnyezés, kicdit rázol a poháron, hogy felkavarodjon az illóolaj. Szinte fertőtleníti a felső légutakat és az orrüreget. Utána a hagyma megy a kukába, mert teledzivja magàt kórokozókkal, a poharat meg alaposan fertőtlenítsd forró vízzel!

Sok helyen ajánlanak náthára kakukkfüvet, de ezt te most inkább ne használd. Fokozza a vérbőséget, ami elősegítheti a vetélést. Mondjuk olyan 1%-al, tehát szinte biztos veszélytelen, de azért jobb vigyázni.

2021. dec. 30. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
78%
Ja, és hársfatea, azt is ihatod.
2021. dec. 30. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
64%

Nem bántás de valaki ilyen tünetekkel orvoshoz megy? Meg gyógyszert vesz be?


Ha lázas vagy azt kell csillapítani várandósan, de egy kis torokfájásra taknyossâgra, néha köhögésre nem kell semmi...

2021. dec. 30. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!