Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Leesett hő pozitív teszt után...

Leesett hő pozitív teszt után már nem teljesen jelent jót igaz?

Figyelt kérdés

4 napja késik,még a reflex bennem van és mérem a hőmet. A pozitív tesztem 2 napja lett. Ma reggel a 37-ről 36.5-re esett a hőm,majd leszakad a derekam,nagyon feszült vagyok,a melleim felrobbannak,a hasam is feszül. Pontosan ugyanúgy mint mikor megjön.


Volt már valakinél az ellenkezője? Hogy leesett nagyon a hője,de visszamászott?


2022. jan. 2. 08:57
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Barátnőmnél pont ez volt. Nem lett semmi baj. Ő a továbbiakban nem mérte, hogy ne idegeskedjen.
2022. jan. 2. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Nekem is csökkent a hőm a pozi teszt utáni napokban de nem lett baj, ne aggódj nem jelent semmit, mostmár ne méregesd!
2022. jan. 2. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
nekem is volt, hogy pozi teszt utáni 3. napon nagyon leesett a hőm, úgyhogy aznap csináltam még 1 tesztet (az első mensi előtti volt, elég halvány, amugy is terveztem figyelni, erősödik e). erősebb + lett, szóval másnap már nem mértem. de utána mégis mértem, hogy legalább tudni fogom ha mégis megjön, hogy ez ezzel járt, vagy megnyugszok hogy ez normális terhesség alatt is. 1x utána még leesett a hőm, de mindig visszamászott, azóta sincs gond, bár már nem mérem. nekem 36.7ről 36.3ra esett le, bár még ez is az alaphőm fölött van kb.
2022. jan. 2. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Nekem is esett picit, de csak kb. 3 tizedet aznap, amikor meg kellett volna jönnie. Viszont sosem esett vissza a peteérés előtti szokásos szintig, vagyis 36,5 alá. 69. napig mértem kíváncsiságból, de izgulós fajtáknak inkább azt javaslom, hogy tegye el a hőmérőt jó mélyre. :)

Pms tünetből minden megvolt a durva alhasi görcsökön kívül.

2022. jan. 2. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

Köszönöm a megnyugtató válaszokat!

Nagyon durva ez a mindjárt megjön érzés,sosem éreztem még ennyire erősen,de gondolom a para is rájátszik. 36.4 volt egész múltévben az alaphőm,de ebben a ciklusban 36.6 volt,tehát nagyon leesett :( Nem fogok tovább mérni(na jó,talán még holnap).

2022. jan. 2. 12:01
 6/9 A kérdező kommentje:
Pisilésnél pici vért vettem észre. Azthiszem megvan az oka a hőleesésnek.
2022. jan. 2. 13:32
 7/9 anonim ***** válasza:
Kevés vér még lehet teljesen normális. Drukkolok 😊
2022. jan. 2. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
37%
Én mennék ugyeletre! Nekem progi hiany gyanus. Elore szolok, h nem nezetnek majd szintet, de en inkabb szednem, max megjon, de ha meg az a gond, segit!
2022. jan. 2. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Nekem nagy vérzés volt a mensi napján de terhes maradtam.
2022. jan. 3. 07:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!