Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Első trimeszter hízás?

Első trimeszter hízás?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


14 hetes kismama vagyok.

A 6.héttől egész nap hánytam,semmi nem maradt meg bennem.

Kb.1 hete tudok enni,de nagyon odafigyelek rá,hogy mit eszem.

Ráálltam ma a mérlegre és 4 kg-t híztam.54ről 58ra..azt hittem elájulok.

Még annyi,hogy sajnos szteroidot kell szednem.

Normális ez a hízás?Teljesen cukor-és lisztmentesen étkezem..elkeseredtem.


2022. jan. 6. 14:33
 1/8 anonim ***** válasza:

1 hét t alatt 4 kg kizart az rengeteg lenne.

Szteroid is hizlal, orvos megengedte h szedd tovább?

2022. jan. 6. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Sajnos muszaj szednem,immunológiai okok miatt,hogy a szervezetem ne lökje ki az embriót.

12.hettol csokkentettuk az adagot,azt hiszem a 20.hetig kell teljesen elhagyni.

2022. jan. 6. 14:44
 3/8 A kérdező kommentje:
Vagyis már magzatot :)
2022. jan. 6. 14:45
 4/8 anonim ***** válasza:
Ez szerintem is irreálisan sok, főleg, hogy előtte alig tudtál enni. Gyanús a szteroid, kérdezz rá az orvosodnál mindenképp.
2022. jan. 6. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Oh értem az más! Pedig szerintem is gyanús hogy attól hízol. Én 8-13. hét között híztam 58ról 61.5re majd 13-20 között 61.5-68ra de már ettől rosszul vagyok, hétfőn megyek újra hát félek...elvileg mértem magam és 70 voltam, az még nem vész 2 kg 35 nap alatt..én is igyekszem nézni mit eszek de néha nem könnyű pl melóban, na meg a múlt héten nagyjából 5 liter 100% narancslevet döntöttem le (persze nem egy nap alatt) ami oké meg szuper h vitamin de cukor jajj :D
2022. jan. 6. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Koszonom a valaszokat,sajnos teljesen el vagyok keseredve..megprobalom hetente merni magam...de ugy latszik mindentol hizom.
2022. jan. 6. 14:54
 7/8 anonim ***** válasza:
Soknak tűnik :/ De biztos a szteroid meg a hormonok összhatása. 14 hetesen rajtam még 1 gramm sem volt pluszban, pedig nem voltam hányós. Terhesség végére 12 kg jött fel, és szülés után 11 kg ment le. A nagyja pár nap alatt, a többi az első 3 hétben.
2022. jan. 6. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Ha sokat hánytál, lehet a víz is pár kiló +, nem csak a kaja van most abban a 4 kg ban
2022. jan. 6. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!